dbanie o samochód

laughts
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:02 pm

dbanie o samochód

Post autor: laughts »

Od jakiegoś czasu przymierzam się do oddania reflektorów do polerowania. Słyszałam, że przy starszych modelach samochodu warto takie coś zrobić, gdyż w końcu reflektory także mogą się z użyć. Szczerze mówiąc nie miałam o tym pojęcia, ale w sumie może i warto. Tylko gdzie takie usługi świadczą? Szukając jakiś informacji w necie znalazłam firmę AutoGamma reflektory.autogamma/pl/index.php/uslugi Nawet nie przypuszczałam, ze po takiej polerce światła zupełnie inaczej będą wyglądać
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Jola »

Jeśli chcecie zadbać o Wasz samochód, to powinniście go również odpowiednio wyposażyć. Wydaje mi się, że w każdym aucie przyda się kamerka samochodowa, czyli tak zwany wideorejestrator. Spory ich wybór widziałam ostatnio na stronie internetowej smartcams/pl/83-wideorejestratory, więc jeśli jeszcze nie macie takiego sprzętu w samochodzie, to polecam tam zajrzeć ;)
lawina
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:27 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: lawina »

Dbanie o samochód powinno być naturalną sprawą i nie rozumiem osób, które mają brudne auta. Przecież można za to nawet dostać mandat. Nawet jak sprzedałam stare to było w idealnym stanie. Teraz chciałabym rozejrzeć się za nowym modelem w salonie BMW Bawaria Motors Katowice. To dlatego, że „chodzi za mną” wspaniałe BMW X5 M, które jest wyjątkowe pod każdym względem. Widzieliście już może ten samochód?
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 07, 2020 6:03 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Maja44 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - motoespania/pl .
WilQ
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: WilQ »

A ja lubie samodzielnie dbac o swoje auto. Wiadomo, ze rzeczy mechaniczne - to robi moj zaufany mechanik, wszystko na czas, na dobrych czesciach itp, ale jezeli chodzi o czyszczenie auta (i nie mam tu na mysli tylko i wylacznie podjechanie raz na 2 tygodnie na automyjnie) - to robie to samodzielnie. Mam kosmetyki samochodowe - trzymam sie tej jednej firmy: ondo.eu/ a z ich produktow - marki Brumm - jakos najbardziej mi podeszly. I lubie sobie tak dokladnie wyczyscic auto, tapicerke, lampy czy felgi - odpreza mnie to:)
Otylka000
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:50 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Otylka000 »

Dbanie o samochód to również zakup i wybór odpowiednich akcesoriów samochodowych, jak chociażby żarówki samochodowe - hurtownia-swiatla/pl/zarowki-samochodowe Im lepsza żarówka, tym dłużej posłuży, ale także zapewni lepszą widoczność na drodze. A od tego już bezpośrednio zależy nasze bezpieczeństwo.
Fall
Posty: 16
Rejestracja: czw wrz 17, 2020 10:15 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: Fall »

My naszej furze fundujemy raz na jakiś czas takie samochodowe spa. W czasach epidemii :) to naprawdę niezłe rozwiązanie. Korzystanie z auta po takim zabiegu to przyjemność. Jeśli mieliśmy starsze auto korzystaliśmy tylko z mycia tapicerki, mycia z zewnątrz i woskowania, a teraz jeszcze impregnację skóry sobie fundujemy w tej firmie goldwash24/pl/mobilna-myjnia/. Teraz dodatkowo teraz wprowadzili usługę mobilną - umawiasz się z nimi na określoną godzinę, oni przyjeżdżają w dowolne miejsce na terenie Krakowa i myją autko!
Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 5:21 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Bara66 »

Jeżeli chcesz się dowiedzieć na owy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - modanaseata/pl . W mojej ocenie w tym miejscu odszukasz najpotrzebniejsze info odnośnie tego problemu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.
Lili
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 9:22 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: Lili »

Dużo mówi się o dbaniu o samochód osobowy, ale pamiętajmy też o ciężarówkach. Czytałam, że serwis aut ciężarowych Sucha Beskidzka wykonuje różne naprawy. Ogólnie mają kompleksowe usługi w kwestii ciężarówek, więc polecam o tym poczytać. Szczegóły usług znajdziecie na ich stronie serwisalltrucks/pl/serwis-samochodow-ciezarowych/.
Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:02 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Marzena21 »

Skoro ciekawi Cię ów wątek to koniecznie przejrzyj ten tekst. Z doświadczenia uważam, że odnajdziesz tutaj wszystkie najaktualniejsze dane. Najmocniej polecam - seatnaczasie/pl .
ODPOWIEDZ