Własna firma i zawieszenie działalności

miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: miszka90 »

Widzę, że poruszyliście również temat bezpiecznych płatności. Nie wiem jak wy, ale ja korzystam tylko i wyłącznie z usług przelewy24/pl/do-pobrania#wtyczki które w 100% spełniają moje oczekiwania, dosłownie pod każdym względem. Jest szybko i bezpiecznie.
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: fabryczna »

Jakoś tak nie ogarniam tego, jak wiele sie dzieje dziś na naszą niekorzyść. Okazuje się, że po prostu musimy na przykład się zamykać i tak dalej, a nie możemy jakoś się utrzymać. Dofinansowania od państwa nie wystarczają. Ale na pewno gotowe spółki można dziś też kupić. To uproszczenie dla początkujących.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: erica »

Prowadzenie swojej firmy nigdy nie jest proste, ale jest warte wszystkiego. Bo, kto nie ryzykuje, ten nic nie zyskuje. Jak przykładowo otwieracie swój sklep to możecie sobie poczytać tutaj pomyslfirma/pl/pomysly-na-biznes/sklepy-internetowe-i-branze-w-ktore-oplaca-sie-zainwestowac/ w jakie branże warto inwestować.
akacja56
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:24 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: akacja56 »

Moim zdaniem przyda się tutaj archiwizacja outlook . Może dzięki takiemu rozwiązaniu uda się w pełni uratować działalność. Wszystko będzie się miało na oku.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: Olga39 »

Ciekawa sprawa. Skoro dzisiaj macie możliwośc skorzystania z możliwości, jakie dzisiaj przedstawiają przed Wami chociażby takie platformy jak cstore/pl/ to zdecydowanie warto na to postawić. Ja czuję, że dzięki temu będzie Wam o wiele prościej zoptymalizować Wasz biznes pod kątem zarządzania sklepem internetowym. Zresztą, sami się o tym przekonajcie.
tekst sponsorowany
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: fusia »

Ja też musiałem zawiesić moją działalność i ją zlikwidować w końcu aby otworzyć w jej miejsce spółkę. Tutaj lubiehrubie/pl/wiadomosci/ryzyko-a-forma-prawna-spolki-gdzie-odpowiadamy-swoim-wlasnym-majatkiem/ poczytałem najpierw jaką warto, jakie ryzyko wiąże się z jakim rodzajem spółki i mi to na pewno pomogło.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: Olga39 »

Ale przecież dzisiaj rynek się zmienia. Myślę, że bardzo dobrym pomysłem mogłoby być aktualnie wejście w prowadzenie własnej hurtowni online. W cstore/pl/funkcje-i-mozliwosci/hurtownie-dropshipping macie dobrze wyjaśniony ten temat, więc warto byby na pewno bliżej się temu przyjrzeć. Ja bardzo cenię sobie możliwości, jakie stwarzają sklepy online, więc śmiało mogę Wam to polecić.
tekst sponsorowany
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: meguna »

Po co zawieszać działalność? Może warto wprowadzić nowoczesne rozwiązania. Jak na przykład baza wiedzy zespołu serwisowego jak stworzyć - poczytaj o tym koniecznie.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: jezykowa »

Ja uważam, że warto walczyć o firmę wprowadzając nowoczesne rozwiązania - mylomza/pl/home/lomza/item/13338-szybsza-praca-nie-tylko-w-urz%C4%99dzie-jak-to-mo%C5%BCliwe?.html Sama miałam zawieszoną firmę aż nie dotarło do mnie że to bez sensu. Opracowałam na nowo biznesplan i teraz wszystko działa jak należy.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Własna firma i zawieszenie działalności

Post autor: isia94 »

Oczywiście, że tak. Na zamknięcie biznesu zawsze jest czas. Jeśli nie idzie samodzielne prowadzenie to może warto rozważyć franczyzę? Dzięki systemom sieciowym wiele osób rozwinęło fajnie swoje firmy. Jest specjalistyczny serwis franczyzawpolsce/pl/ gdzie znajdziecie sporo informacji w tym temacie, aktualności, raporty, porady. Warto zgłębić temat i rozważyć wprowadzenie takiej opcji u siebie.
ODPOWIEDZ