Kursy i szkolenia

lawina
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:27 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: lawina »

Widzieliście już może te szkolenia sprzedażowe dla handlowców enterpriseadvisors/pl/szkolenia-sprzedazowe/ ? Bardzo ciekawa propozycja i muszę przekazać informacje mojej siostrze. Będzie pewnie chciała skorzystać z jednego czy nawet dwóch. Ostatnio coś wspominała, że przydałby się jej taki właśnie profesjonalny kurs.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: Deryl »

Jeżeli chcesz prowadzic kursy i szkolenia to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest tworzenieprezentacji/pl Dzięki której będziesz w stanie stworzyc lub zamówic według swoich instrukcji prezentację którą wykorzystasz podczas szkoleń aby miec pewnośc że wszystko jest czytelne oraz zrozumiałe przez zainteresowanych.
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: meguna »

warto też wspomnieć o ofercie szkoleń dla psychologów i psychiatrów Centrum CBT w Warszawie. niedawno usłyszałam że odbędzie się w marcu kurs o zaburzeniach odżywiania u dzieci i młodzieży (13-14.03) na który planuję się wybrać. gdyby ktoś był zainteresowany to tu cbt/pl/szkolenia/terapia-poznawczo-behawioralna-zaburzen-psychicznych-dzieci-i-mlodziezy/ są dostępne informacje o zapisach
tomi
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:03 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: tomi »

Przez to że przez koronawirusa więcej czasu spędza się w domu, to postanowiłem wykorzystać ten czas na naukę angielskiego. Uczyłem się w szkole i teraz żałuję, że się nie przykładałem. W sumie teraz to jakbym od nowa się uczył. Z czasem Present Simple poszło szybko, aż jestem zaskoczony. Ale to zasługa tego filmiku z lekcją na youtu.be/ujzXwSeWEd8 . Na omówienie czasu lektor poświęcił mniej więcej minutę, zero gramatycznych reguł, notowania. Za to bardzo dużo się mówi i to jest klucz do sukcesu.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: miszka90 »

Słuchajcie, czy ktoś z was ma uprawnienia na podnośnik koszowy ? Jeśli tak, to po jakim szkoleniu dokładnie jesteście? Zamierzam rozwinąć się zawodowo właśnie w tym kierunku.
akacja56
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:24 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: akacja56 »

U nas zastanawiamy się nad kurs rachunkowości , który się sprawdzi doskonale w przyszłości bo wiele osób nawet z całego roku chce się rozliczyć u kogoś, firmę rozliczyć itp.
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: meguna »

Mi w wszelkiego rodzaju kursach bardzo dużo pomagały książki. Gdyby nie to że jest dostęp do wielu podręczników online taniaksiazka/pl/tanie-podreczniki-szkolne-na-rok-2020-2021-ksiegarnia-internetowa-a-562.html nie byłaby wstanie ukończyć wielu szkoleń.
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: dubeltowa »

Kursy i szkolenia są zawsze w cenie, według mnie jeśli mamy taką opcję, to warto bez wahania z niej korzystać :) hutchinson.org/pl/oferta/szkolenie/coaching/ my niedługo będziemy miec coaching w firmie, super sprawa , czekam na to z niecierpliwoscia
BeataE0020
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: BeataE0020 »

Uczucie się języka obcego? Od siebie polecam ciekawy artykuł profi-lingua/pl/blog/jak-robic-notatki-jezykowe-ktore-dzialaja, dzięki któremu dowiecie się, jak robić skuteczne notatki językowe ;)
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Kursy i szkolenia

Post autor: dubeltowa »

Chyba każdy wie, że im więcej szkoleń, kursów i umiejętności, tym większe szanse na dobrą pracę :) Ostatnio sobie tak przeglądałam i trafiłam na fajną ofertę kursu tatuażu paredo/pl/tatuaz/ , zobaczcie. Gdyby ktoś był czymś takim zainteresowany, to warto się zapoznać, bo doczytałam , że urzedy pracy dofinansowują szkolenia w tej akademii :)
ODPOWIEDZ