Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Rindawu
Posty: 168
Rejestracja: czw mar 12, 2020 12:13 pm

Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Post autor: Rindawu »

"Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Raczej 10 czy 30 lat trzeba tu liczyć?
"
Toxiclady
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:14 pm

Re: Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Post autor: Toxiclady »

"A to zależy już od tegojak wysokie rachunki za prąd musisz płacić, bo jak prąd teraz kosztuje Cię 100 zł, to do śmierci Ci się instalacje nie zwróci, ale jak 500, 1000, czy 2k miesięcznie, to szybko pójdzie.

Sam montaż fotowoltaiki i zakup paneli z tego co czytałam na stronie firmy hymon/pl/serwis-i-montaz/

zwraca sie wprost proporcjonalnie do rachunków, jakie dotąd płaciłaś, więc w ten sposób trzeba by było sobie to wyliczyć
"
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Post autor: Jola »

A skoro już mowa o odnawialnych źródłach energii, to czy korzystacie również z takich źródeł w Waszej firmie? Ja słyszałam, że jest taka firma jak Respect Energy, która pozwala przedsiębiorstwom stać się bardziej ekologicznymi i na przykład pozyskiwać prąd w 100% ze źródeł odnawialnych - nie tylko z fotowoltaiki. Może ktoś z Was miał już z tą firmą do czynienia?
walentyna
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:02 pm

Re: Fotowoltaika - w jakim czasie zwraca się inwestycja?

Post autor: walentyna »

Jeżeli za rachunki płacisz duże pieniądze to na pewno się zwróci i to dość szybko. Dobrą ofertę ma firma Solar Distribution Polska Materiały super jakości i długowieczne, posiadają różnych producentów więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Więc warto skontaktować się z właścicielem firmy.
ODPOWIEDZ