Praca za granicą

Awatar użytkownika
Samli

Praca za granicą

Post autor: Samli »

Cześć. Czy Waszym zdaniem warto jeszcze wyjeżdżać do pracy za granicą? Ja znalazłem ofertę agencji pośrednictwa pracy PrismaWorx i się nad tym poważnie zastanawiam... Co sądzicie?
Czas płynął, a deszcz nie przestawał padać.
fusia

Re: Praca za granicą

Post autor: fusia »

Co do pracy za granicą i zatrudnianiu obcokrajowców to tutaj https://jaw.pl/2021/01/jakie-dokumenty- ... okrajowca/ masz artykuł na ten temat, jak to wygląda i jakie trzeba spełniać warunki aby zatrudnić kogoś z zagranicy. Takie rozwiązanie jest coraz częściej stosowane.
sarsa

Post autor: sarsa »

Ja już od kilku lat pracuję za granicą, w Niemczech. Nie narzekam choć czasem trudno znieść rozłąkę z najbliższymi. Najważniejsze jest jednak to, ze dobrze zarabiam i mogę ich wspomóc finansowo. Wyjeżdżam z agencją Dolce Vita, jestem opiekunką osób starszych. Nie narzekam bo warunki finansowe są naprawdę ok. Pensje zawsze wypłacane na czas, można liczyć też na premie za pracę w okresie świątecznym.
Magnessja

Post autor: Magnessja »

Ja kiedy pracowalam za granicą, ale wrocilam i teraz na stałe pracuje w Imex Logistic i bardzo mi spasowało. Ciągle kogoś szukają nowego bo firma naprawdę niesamowicie się rozsrasta. Moze sprobuj?
ODPOWIEDZ