Czy ktoś zrezygnował z pracy po pierwszym tygodniu

Botla

Czy ktoś zrezygnował z pracy po pierwszym tygodniu

Post autor: Botla »

Jak w temacie?

Zastanawiam się czy nie zrezygnować z pracy bo czuje, ze to nie jest to....
jagni

Re: Czy ktoś zrezygnował z pracy po pierwszym tygodniu

Post autor: jagni »

Nie zniechęcaj się. Każdy miał kiedyś swoje początki. Z biegiem czasu nabędziesz doświadczenia i wyrobisz swój styl pracy. Determinacja i odwaga to podstawa, błędów nie popełnia ten, kto nie robi nic. Uważam, że rezygnować nie warto. Warto próbować i starać się.

Jeśli jednak juz się uprzesz to zerknij sobie na strone:
funduszenarozwoj/pl/droga-jaka-musi-przejsc-osoba-swiezo-po-szkole-by-stac-sie-pelnoprawnym-pracownikiem/

Są tuatj informacje, jak uzupelnić cv.
Magnessja

Post autor: Magnessja »

Zawsze można szukać dalej :) ja tak pracę zmieniałam a teraz na stałe pracuje w Imex Logistic i bardzo mi spasowało - szukaja nawet nowych osob imex-logistics/pl/Praca.html wiec moze ci coś wpadnie w oko
Miriam

Post autor: Miriam »

Mieliśmy takie przypadki u nas w firmie, że pracownicy po kilku dniach rezygnowali. Przyznam, że nie wiem dlaczego bo prace są proste i nie wymagają wiele wysiłku. Teraz gdy zatrudniamy osoby za pośrednictwem Profit Group to mamy pewność rzetelności pracowników. To są osoby głównie z Ukrainy i Białorusi.
jezykowa

Post autor: jezykowa »

Tak to bywa... Niestety teraz ludzie nie szanują pracy lub często trafiają na lepsze oferty. Sama ostatnio wyszłam z pracy trzaskając drzwiami - mobbing i te sprawy :/. Teraz szukam nowej pracy w której będę mogla się rozwijać. Czytałam wczoraj, że obecnie jest sporo ogłoszeń typu praca z językiem niemieckim. Jeśli ktoś zna niemiecki to warto spróbować swoich sił.
ODPOWIEDZ