W co zainwestować pieniądze?

Rindawu

W co zainwestować pieniądze?

Post autor: Rindawu »

W co zainwestować pieniądze żeby zarobić więcej niż na lokacie?
Rindawu

Re: W co zainwestować pieniądze?

Post autor: Rindawu »

no nie gadajcie ż enikt nie podpowie
Toxiclady

Post autor: Toxiclady »

Może złoto, nieruchomości albo handel walutami?
Czytam wyniki takiego handlu u paru osób, które korzystają z automaty na forex tu prop-trading/pl/category/statementy-podsumowania-statystyki/ i wygląda to zdecydowanie lepiej zyskowo niż na lokacie.
Nie przyglądałam się dokładnie jak to działa, ale wygląda wg mnie całkiem spoko.

Może naawet się skusze kiedyś
Awatar użytkownika
Samli

Post autor: Samli »

A pozycjonowaliście stronę we własnym biznesie? Jeżeli tak to z jakich usług korzystaliście? Ja osobiście zastanawiam się nad https://marketing-internetowy24.pl/ofer ... nie-stron/ . Podobno są to sprawdzeni specjaliści, którzy działają na rynku od wielu lat. Dzięki temu działają szybko i bardzo skutecznie. Wydaje mi się, że będzie to słuszne rozwiązanie.
Czas płynął, a deszcz nie przestawał padać.
meguna

Post autor: meguna »

Pomysłów na inwestowanie jest wiele tak naprawdę. Te związane z nieruchomościami są dobrym pomysłem. Można na przykład kupić lokal i otworzyć jakiś biznes. Ewentualnie kupić i samemu potem wynajmować. Wszystko zależy od pomysłu i chęci. Ofert kupna takich nieruchomości nie brakuje. Doskonale może się sprawdzić portal dobryadres/pl/ofertynieruchomosci/lokale . Jak zobaczycie ofert tam absolutnie nie brakuje.
misiaczkowa

Post autor: misiaczkowa »

Myślę że w dzisiejszych czasach najlepiej inwestować w kupno mieszkania lub domu. Może zanteresuje was ta oferta tu cn-kaczmarek/pl/ To biuro z bardzo dużym doświadczeniem, na rynku od 2007. Działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Siedziba biura w Pszczynie ( dane kontaktowe na stronie ) Mają w swojej ofercie mieszkania i domy na sprzedaż. Warto sprawdzić tą propozycję.
Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Jak dla mnie bardzo dobrym rodzajem inwestycji są nieruchomości, ja od kilku lat już inwestuje w nie i bardzo jestem zadowolona, współpracuje również z biurem nieruchomości, jakim jest RE/MAX Gold, bardzo fajna współpraca co oszczędza mi czasu na poszukiwanie ogłoszeń.
Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Jak dla mnie bardzo dobrym rodzajem inwestycji są nieruchomości, ja od kilku lat już inwestuje w nie i bardzo jestem zadowolona, współpracuje również z biurem nieruchomości, jakim jest RE/MAX Gold, bardzo fajna współpraca co oszczędza mi czasu na poszukiwanie ogłoszeń.
Deryl

Post autor: Deryl »

Na pewno warto będzie pomyślec nad inwestowaniem w nieruchomości takie jak lokale użytkowe pod firmy, na stronie jaką jest https://www.mieszkania.inter-bud.pl/lok ... -inter-bud Znajdziesz dewelopera który w swojej ofercie posiada również takie realizacje które mogą byc idealne pod inwestycję.
dubeltowa

Post autor: dubeltowa »

A moze warto zaczac inwestowac w Forex? widze, ze coraz wiecej osob korzysta i uwazam, ze naprawde fajnie mozna na tym wyjsc. Poza tym jest sporo ulatwien, na przyklad https://www.az-invest.eu/visual-trading ... metatrader to takie oprogramowanie do automatycznego prowadzenia pozycji dla metatradera 4 , u mnie super sie sprawdza
ODPOWIEDZ