Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Rindawu
Posty: 168
Rejestracja: czw mar 12, 2020 12:13 pm

Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: Rindawu »

Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?
szukam miejsca gdzie mogę tanio kupować kryptowaluty i gdzie są takie dodatkowe opcje zarabiania na nich jak np tu opisane,
ale oczywiście nie musi to być Binance, może macie jakieś sugestie?
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: miszka90 »

Też próbowałam tutaj swojego szczęścia, ale niestety się nie udało. Po tej porażce zgłosiłam się do agencji pracy tymczasowej MG Solutions i bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli, ponieważ w przeciągu kilku dni znaleźli dla mnie pracę w zawodzie. Do dzisiaj pracuję w tej firmie.
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: dubeltowa »

Ja jakos nie bardzo z kryptowalutami, wole inwestowac na forex :) juz od jakiegos czasu sie tym zajmuje i naprawde fajnie na tym wychodze. Teraz jeszcze dorzucilam sobie nowe oprogramowanie do metatradera 5 az-invest.eu/ bardzo czytelne wykresy, wszystko od razu staje się łatwiejsze.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: fusia »

Na pewno inwestowanie zawsze wiąże się ze sporym ryzykiem, że straci się oszczędności, ale warto podejść do tego rozsądnie, aby tego uniknąć. A co powiesz na fundusze inwestycyjne oferowane na stronie: ipopema/pl/fundusze-inwestycyjne,p5 przez dobrą, doświadczoną firmę? Moim zdaniem warto zdecydować się na takie usługi :)
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: Jola »

A czy orientujecie się może, jakie są obecnie notowania giełdy tureckiej? Czy warto jest Waszym zdaniem inwestować na tej giełdzie? Czy ktoś z Was miał z nią już może do czynienia wcześniej?
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: erica »

Tak w sumie to jest o wiele więcej opcji na zarabianie i to bez ryzyka. Chociażby zobaczcie, jakie możliwości daje konsultantka avon? Bo naprawdę warto dla nich działać, moja koleżanka niedawno sama nawet się przekonała i ja też nad tym myślę... Tylko teraz akurat mam urwanie głowy, ale wkrótce pewnie dołączę.
tomi
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:03 am

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: tomi »

Co do zarabiania to ja nieźle wyszedłem jak się okazało na ppk. Nie wypisałem się, ale też zbytnio się nie interesowałem stanem konta. Miła niespodzianka jak się ostatnio na mojeppk/pl/serwis zalogowałem. Dzięki temu, że dokłada państwo i pracodawca to jak wyliczyłem to mój zysk kształtuje się na poziomie 110%
WilQ
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Zarabianie na kryptowalutach - giełda Binance czy inna?

Post autor: WilQ »

Na pewno jedną z dobrych metod na inwestowaniu jest obrót kryptowalutami. Tak naprawdę nie jest to trudne na początek nie wymaga inwestowania dużej gotówki. Obrót kryptowalutą można realizować przez specjalną platformę taką jak ta lgieldykryptowalut/pl/easymarkets-opinie/ . Jeśli nie wiecie, czy będziecie na stałe zajmować się inwestowaniem w walutę wirtualną to możecie skorzystać z opcji demo tej platformy, dzięki czemu sprawdzicie, czy odpowiada wam ta forma zarabiania.
ODPOWIEDZ