Własny biznes

Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Deryl »

Ja planuję otworzyc detailing samochodowy, mamy już sporą częśc narzędzi i maszyn czyszczących jednak brakuje nam pompresora do tornadorka, na stronie almig/pl/ Widziałem idealne oferty odnośnie takich tłokowych urządzeń i najprawdopodobniej skorzystamy właśnie z tej oferty.
akacja56
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: akacja56 »

Ważne jest też to, aby w własnym biznesie mieć archiwizacja poczty elektronicznej , która moim zdaniem jest ważnym elementem dla bezpiecznej korenspondencji.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Własny biznes

Post autor: miszka90 »

W biznesie kluczową kwestią jest reklama, budzenie świadomości o marce. Dlatego warto brać udział w różnych wydarzeniach, targach itd. Myślę, że oferta vitabri/pl na wynajem namiotów ekspresowych i nie tylko, w szczególny sposób was zainteresuje.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: erica »

Pewnie, że reklama jest naprawdę bardzo ważnym aspektem, ponieważ dzięki niej możemy zyskać mocną pozycję na rynku. Ważne jest to, aby wybierać dla siebie odpowiednie metody promowania. Dlatego warto poczytać sobie na temat tego co to jest storytelling i jaki ma wpływ na budowanie wizerunku.
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Własny biznes

Post autor: fabryczna »

Wiele zmian dotyczy spółek, ponieważ w tym roku czeka je dematerializacja akcji. Co to znaczy? Otóż wszelkie udziały przestaną być tylko papierkiem, należy je wprowadzić do KRS. Firmy, będące spółkami, muszą także posiadać własną stronę www, by w pełni informować akcjonariuszy o spotkaniach, ale i o tym, jak rozkładają się prawa własności spółki.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Deryl »

Ja również prowadzę firmę i do niedawna korzystałem z usług reklamowych jednej firmy jednak zrezygnowałem z tego i mam zamiar zając się tym samodzielnie. Znajomy z branży polecił mi stworzenie tutaj goidea/pl/filemaker.php aplikacji która utrzyma wszystkie kampanie w jednym miejscu aby zaoszczędzic czas. Ktoś z was z tego może korzystał?
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Własny biznes

Post autor: meguna »

Każdy biznes wymaga dobrej reklamy, aby miał szansę nie tylko dobrze prosperować ale też się rozwijać. Dzięki poradnikowi inclick/pl/jak-szybko-wypozycjonowac-strone-w-wyszukiwarce-google/ dowiedzieć się można w jaki sposób można wypozycjonować stronę w wyszukiwarce google
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Olga39 »

W pierwszej kolejności powinniście zdecydować co do tego, w jaki sposób będziecie chcieli zorganizować poszczególne aspekty związane z logistyką na całej hali. Ja ma pewność co do tego, że wykorzystanie takich pudełek jak schoellerallibert/com/pl/news/products/bigbox-maxilog-i-maximus-alternatywa-dla-produktw-palox/ może być dla Was sporym ułatwieniem. Najlepiej już teraz tam zajrzyjcie i pomyślcie, co konkretnie mogłoby się u Was sprawdzić.
tekst sponsorowany
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: Własny biznes

Post autor: Magnessja »

Własny biznes to ogrom pracy :) to naprawdę nie jest tak proste jak się niektórym wydaje. Dużo pracy pochłania chociażby sam marketing. Ja osobiście korzystam z takich blogów marketing.media/pl/ Są bardzo pomocne i można naprawdę dużo ciekawych porad z nich pozyskać
akacja56
Posty: 28
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: akacja56 »

Jak myślisz o własnej małej gastronomi to pomyśl o ekspresie do kawy taki jak ten sklepteges/pl/ekspresy-do-kawy/ . Moim zdaniem godny uwagi w dobrej cenie. Osobiście zawsze szukam ciekawych takich propozycji bo jednak w biznesie potrzebujemy konkretnych sprzętów, aby działał bez usterek.
ODPOWIEDZ