Własny biznes

erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: erica »

Wszystko się zgadza... Prowadząc swoją firmę warto tutaj zaznaczyć, jak ważna jest też reklama. Wiadomo, że z początku trudno jest się zdecydować na coś konkretnego, kiedy mamy dzisiaj tak wiele opcji do wyboru. Na szczęście są takie blogi, jak novem/pl/blog/co-to-jest-cross-selling-i-up-selling-roznice/ i tam można się dowiedzieć przykładowo z czym wiąże się cross-selling, czy inna opcja.
Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Re: Własny biznes

Post autor: Miszka »

Prowadzenie włąsnego biznesu wiążę się z wieloma rzeczami. Według mnie bardzo ważne jest to by zastrzec też własny znak towarowy. Nie każdy na początku o tym myśli a póżniej wychodzą problemy. Czytałam , ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ można to zrobić bardzo sprawnie i szybko. Uważam że warto.
deborah
Posty: 541
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:16 pm

Re: Własny biznes

Post autor: deborah »

Agencja marketingowa Kraków - czy ktoś może mi polecieć firmę która jest godna zaufania i zrobi świetną reklamę?
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Własny biznes

Post autor: fabryczna »

Trudno powiedzieć, że budowanie biznesu to prościzna, ale można powiedzieć, że odpowiednia promocja może być dla nas dobrym wyjściem i to nam pozwala na zbudowanie dobrego biznesu. Firma Artigraf artigraf/pl/ może nam na przykład dostarczyć najlepszych pod słońcem gadżetów. Zainteresowani?
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Deryl »

Ja również prowadzę własny biznes ale mam problem z zabezpieczeniami mojej bazy danych odnośnie firmy jak i klientów, chyba będę korzystac z usług firmy isecure/pl/ która prowadzi audyty systemów zabezpieczeń oraz pomaga je wzmacnia oraz budowac od podstaw.
RafalCraft
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Własny biznes

Post autor: RafalCraft »

W własnej firmie lub biurze może przydać się też klimatyzator, zwłaszcza jeśli pomieszczenia są duże i wpada do nich sporo światła :) Ja taki klimatyzator kupiłem na czystyklimat/pl/12-klimatyzatory i bardzo go sobie chwalę, jest świetny, ochładza pomieszczenia, w zimie może je również ogrzać.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Olga39 »

Przecież prowadzenie własnego biznesu to bardziej skomplikowana sprawa. Właśnie dlatego może dobrym pomysłem byłoby postawienie na sprawdzone rozwiązania? Wiem, że w magazynlbq/pl/cstore-opinia-i-recenzja-sprawdz-czy-i-kiedy-warto-zastanowic-sie-na-ta-platforma/ możecie dowiedzieć się więcej na temat korzystania z platformy CStore, która daje Wam ogromne możliwości biznesowe. To świetna opcja, pomyślcie nad tym.
tekst sponsorowany
daria1
Posty: 50
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: daria1 »

Należy dbać o to, aby przy płaceniu kontrahentom kwot wynoszących ponad 15 tysięcy złotych weryfikować numery kont na białej liście podatników VAT. Dzięki temu można bowiem uniknąć kłopotów. Tutaj pracabezszefa/pl/biala-lista-podatnikow-vat sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Znajdziecie tam bowiem wiele cennych i praktycznych wskazówek, które mogą się przydać.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Własny biznes

Post autor: sarsa »

a jest tu ktoś kto na co dzień działa w branży gastronomicznej ? Moja znajoma otwiera niebawem cukiernie i teraz jest na etapie szukania odpowiedniego wyposażenia do niej. Wiem, ze opakowania wszelkiego rodzaju zamierza kupić w firmie e-opakowania.info/42-opakowania-cukiernicze. Ich oferta jest bardzo rozbudowana a produkty są niedrogie i dobre jakościowo.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Własny biznes

Post autor: erica »

Nie jestem mega dobrą bizneswoman ale na razie prowadzę biznes bez specjalnych ubytków i zawahań. Moja działalność związana jest z nocnym trybem życia. I skoro już o tym mowa i o tym, że można się u mnie zrelaksować, to powiedzcie, czy prowadnice do kieliszków należy mieć w barze? Czy to zbędne?
ODPOWIEDZ