Własny biznes

Awatar użytkownika
Jiama65
Posty: 93
Rejestracja: sob lis 09, 2019 1:15 pm

Własny biznes

Post autor: Jiama65 »

Jakie znacie sprawdzone sposoby na biznes?
...małżeństwo i dzieci zmieniają kobietę.
Becia
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 30, 2020 11:10 am

Re: Własny biznes

Post autor: Becia »

Nie wiem czy jest jakiś jeden, sprawdzony sposób. Na pewno dobra strategia, wytrwałość i samodzielne doglądanie wszelkich szczegółów związanych z jego prowadzeniem. Kluczem do sukcesu jest też ciągłe pozyskiwanie klientów i kontrahentów. Takie kontakty są bardzo ważne. Pomyślcie o systemie wystawienniczym retio/pl/, który rewelacyjnie sprawdzi się podczas targów branżowych. Jeżeli chcecie zaistnieć to udział w nich jest konieczny, tak samo jak konieczne jest posiadanie ścianki reklamowej, lady, czy całego systemu, by odpowiednio i na poziomie się zaprezentować.
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Własny biznes

Post autor: misiaczkowa »

Ja zastanawiałam sie nad otworzeniem firmy jaką jest Groomer, czyli salon fryzjerski dla zwierząt. Bardzo dużo sprzętu jest tutaj sklep.germapol/pl/pl/degazowki.html sama dobrze znam sie na tej pracy bo tak zarabiałam i obroty były nie małe. Postanowiłam że chyba sama spróbuje swoich sił w prowadzeniu takiej firmy.
Otylka000
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Otylka000 »

Prowadzenie własnego biznesu często wymaga posiadania samochodu do dyspozycji. Obecnie już nie tylko leasing jest korzystny dla firm, ale również coraz bardziej popularny staje się wynajem samochodów - fleetcorp/pl/modlin/ Takie rozwiązanie nie niesie ze sobą zobowiązań finansowych i wynajmuje się samochód jedynie na ten okres czasu, kiedy jest Wam faktycznie potrzebny. Nie trzeba się martwić o formalności, bo to wszystko jest zapewniane przez firmę wynajmującą.
Awatar użytkownika
Sazea49
Posty: 112
Rejestracja: pn gru 02, 2019 1:15 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Sazea49 »

W
A gdyby się okazało, że wszyscy gonimy za czymś, co od dawna jest w naszym posiadaniu?
Awatar użytkownika
borkow
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 10:36 pm

Re: Własny biznes

Post autor: borkow »

Jeżeli chodzi o samochody to warto zadbać o odpowiednie lakierowanie auta. Do tego polecam tą stronkę auto-lakiernik/pl/ . Profesjonalna obsługa i porządne podejście do lakierowania pozwoli wam na nowo cieszyć się waszym autem. Sam korzystałem pół roku temu z ich usług i byłem zachwycony. Zdecydowanie polecam!
Obserwuj wszystkich a najbardziej siebie.
Awatar użytkownika
Sazea49
Posty: 112
Rejestracja: pn gru 02, 2019 1:15 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Sazea49 »

Przy zarządzaniu firmą może się przydać wiedza na temat blockchainu. Do tego polecam tą stronkę https://comparic.pl/blockchain-prawie-w ... -wiedziec/ . Znajdziecie na niej rzetelne informacje, które z pewnością rozwiążą wasze obawy oraz problemy. Sam trafiłem na tą stronkę niedawno i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem.
A gdyby się okazało, że wszyscy gonimy za czymś, co od dawna jest w naszym posiadaniu?
nutki
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:44 am

Re: Własny biznes

Post autor: nutki »

Jeśli prowadzicie firmę zajmująca się produkcją czy przemysłem to na pewno warto nawiązać współpracę ze sprawdzoną firmą, która zajmuje się m.in utylizacja odpadów przemysłowych na szeroką skalę. Zerknijcie sobie na ofertę Forest forestodpady/pl/odpady-przemyslowe/. Wieloletnie doświadczenie w branży, terminowy odbiór odpadów, zespół wyszkolonych pracowników.
Awatar użytkownika
suelle
Posty: 5
Rejestracja: pn mar 23, 2020 7:31 pm

Re: Własny biznes

Post autor: suelle »

Nie mam żadnego pomysłu jak na razie. Dam znac jak na coś wpadnę.
Strzelba zapewniała mizerną ochronę przeciwko rojowi wesp, choć w tym przypadku wiedziałam, że miała ona odstraszać ludzi, a nie potwory
Tati17
Posty: 10
Rejestracja: śr kwie 22, 2020 11:17 am

Re: Własny biznes

Post autor: Tati17 »

Ostatnio w internecie natknęłam się na dane o tym na blogu - tonerydodrukarkibrother/pl .To wyjątkowo wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam również inne super wpisy.
ODPOWIEDZ