Własny biznes

fusia
Posty: 138
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Własny biznes

Post autor: fusia »

Skoro prowadzisz własny biznes, warto zastanowić się nad tym co możesz zrobić, aby zadbać o swoich klientów. Moim zdaniem naprawdę warto zdecydować się na ofertę dostępną pod adresem: https://www.jumatsc.pl/kategoria/kosze- ... erdzewnej/ . Kosz na śmieci pod firmą pomoże Ci utrzymać porządek.
isia94
Posty: 83
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Własny biznes

Post autor: isia94 »

Masz rację. O klienta trzeba zadbać. Dlatego warto stawiać na rozwiązania, które ułatwiają komunikację z klientem. Tutaj https://www.bookero.pl/ na przykład system rezerwacji online, który ma cały wachlarz dodatkowych funkcji. Można go zintegrować ze stroną na fb lub stroną www i jeszcze łatwiej docierać do klientów. To rozwiązanie idealne dla wielu biznesów.
fabryczna
Posty: 137
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Własny biznes

Post autor: fabryczna »

Nie zawsze musimy się sami z biznesem męczyć. Potrzebni nam są dobrzy kontrahenci. A skoro tak, to wydaje mi się, że dobrym kierunkiem będzie na przykład taki https://krakowkredyty.pl/aktualnosci/un ... -biznesie/ partner. Firma Unihut zapewnia cięcie tlenem, plazmą czy laserem oraz gięcie blach.
miszka90
Posty: 194
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Własny biznes

Post autor: miszka90 »

Prowadząc własny biznes warto stawiać na nowoczesne i innowacyjne rozwiązania. My niedawno wdrożlyliśmy do naszego biznesu salesforce i powiem wam, że ten system CRM to istne zbawienie. Nie sądziłam, że aż tak łatwo można usprawić pracę wszystkich działów.
greta
Posty: 34
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:14 am

Re: Własny biznes

Post autor: greta »

Wszystkie te rozwiązania o których mówicie się bardzo w biznesie przydają ale wiadomo że w dzisiejszych czasach najważniejszy jest dostęp do internetu. A u nas mamy szybki i stabilny internet dzięki inea dla firm , możemy też korzystać z różnych udogodnień dla firm jakie mają w ofercie
rodzynek
Posty: 150
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Własny biznes

Post autor: rodzynek »

Dużym wsparciem dla osób prowadzących wlasne działalnosci może być dobra kancelaria prwna np ta https://firmaprawnicza.pl/ z siedzibą w Łodzi o ogólnopolskim zasięgu działania. Udzielają porad prawnych w każdym momencie prowadzenia działalności. Pomgają min w rozwiazywaniu wszelkich problemów prawno-organizacyjnych. A też w sporządzaniu, negocjowaniu, a także opiniowaniu zawieranych umów.
Jola
Posty: 174
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Jola »

A kto z Was prowadzi własny magazyn? Czy są tutaj takie osoby? Jeśli tak, to jakie wyposażenie macie na Waszym magazynie? Czy kupiliście na przykład wózki elektryczne magazynowe? Ja czytałam ostatnio na stronie internetowej https://www.budownictwo.org/artykuly/sz ... sze-modele, że takie wózki mają całkiem sporo zalet w stosunku do wózków spalinowych. Tak więc wydaje mi się, że warto w nie zainwestować ;)
jezykowa
Posty: 208
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jezykowa »

Coraz więcej firm decyduje się na Odzież firmowa z logiem. Może tez na nią postaw? Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie i warto się na nie zdecydować. Dzięki takiej odzieży możesz lokalnie promować swoj biznes. Poza tym pracownicy profesjonalnie się prezentują.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
meguna
Posty: 87
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Własny biznes

Post autor: meguna »

Ja się zastanawiam nad własną szkołą języków obcych, ale nie chciałabym startować od zera. Przeszukując internet natrafiłam na taki artykuł http://www.biznesplan.net.pl/wlasna-szk ... a-zarobki/ i tutaj mowa o franczyzie. Może to byłby lepszy pomysł, co sądzicie?
ODPOWIEDZ