tłumaczenia przysięgłe

deborah

tłumaczenia przysięgłe

Post autor: deborah »

W jakim biurze w Poznaniu polecacie wykonać tłumaczenie przysięgłe francuskie? Muszę przetłumaczyć akt urodzenia na j. polski.
miszka90

Re: tłumaczenia przysięgłe

Post autor: miszka90 »

Ja akurat szukam kogoś, kto oferuje tłumaczenia techniczne Potrzebuję kilku tłumaczeń do firmy i nie ukrywam, że zależy mi na tym, aby skorzystać z usług profesjonalistów - bez względu na cenę. Wolę nie ryzykować z firmami, które od niedawna są na rynku.
Jola

Post autor: Jola »

A czy nie lepiej byłoby samodzielnie robić sobie takie tłumaczenia? Jeśli chodzi o kursy języka francuskiego, to widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/, że można taki kurs odbyć na przykład w Szkole Językowej ProfiLingua. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was miał z nią wcześniej do czynienia?
siłaczka

Post autor: siłaczka »

Jeśli chcecie profesjonalnie przetłumaczyć dokumentacje, umowy to skorzystajcie z tej oferty tu https://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/umowy To zespół z długoletnim doświadczeniem któremu można powierzyć wykonanie tłumaczenia dowolnego rodzaju umowy zarówno z języka angielskiego, jak i na ten język.
ODPOWIEDZ