wyposażenie sklepu

Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

wyposażenie sklepu

Post autor: Jola »

"Witajcie,

co Waszym zdaniem powinno się dodatkowo znaleźć na wyposażeniu sklepu? Może są tutaj jakieś osoby prowadzące własny sklep? Ja ostatnio z artykułu, który widziałam na stronie internetowej zyciepw/pl/paleciaki-reczne-czy-warto-je-kupic dowiedziałam się, że w takim miejscu mogą się przydać paleciaki ręczne. Ułatwią one między innymi rozładunek towaru. Czy Wy korzystacie z takich paleciaków?
"
daktylia
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:56 pm

Re: wyposażenie sklepu

Post autor: daktylia »

"Wyposażenie sklepów,produkcja,montaż i serwis mebli to zadania, których z zaangażowaniem podejmie się firma Ergostore ergostore/pl/oferta/montaz-i-uslugi-serwisowe/

Ergo Store oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania, które mogą skutecznie wspierać wizerunek marki. Ściśle kontrolują wydatkowanie energii podczas produkcji, a także starają się zmniejszać zużycie wody oraz zminimalizować produkcję odpadów.
"
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: wyposażenie sklepu

Post autor: Magnessja »

Dobre wyposażenie dla sklepów poznań mozna juz dostac bezposrednio od producenta w dobrej cenie, warto sprawdzic dostawcow bez posrednikow, by zaoszczedzic na kosztach :)
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: wyposażenie sklepu

Post autor: meguna »

Jeśli chodzi o wyposażenie sklepów to bardzo ważnym elementem są regały magazynowe. Świetnie sprawdzają się regały tego typu e-regaly/pl/pol_m_Regaly-metalowe-1719.html . Bardzo duży udźwig i mała waga sprawiają że nadają się składowania dużej ilości towaru
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: wyposażenie sklepu

Post autor: fusia »

Lepiej chyba jednak otworzyć sklep online, bo wtedy nie musisz wydawać na wyposażenie, a jedynie na towar. Oczywiście musisz pamiętać również o kwestiach związanych z płatnościami online, ale wszystko masz opisane w tym artykule https://bydgoszcz.dlawas.info/biznes/st ... id,20436,a , więc nie powinno ci to sprawić trudności.
ODPOWIEDZ