Kurs na wózki widłowe

Awatar użytkownika
Sazea49
Posty: 112
Rejestracja: pn gru 02, 2019 1:15 pm

Kurs na wózki widłowe

Post autor: Sazea49 »

Hejka! Wiecie może gdzie mogę pójść na kurs zawodowy jeżeli chodzi o wózki widłowe? Szukam naprawdę dobrego i sprawdzonego kursu. Macie może jakieś swoje propozycje? Dużo dobrego słyszałem w internecie o tej stronie https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to mają oni naprawdę doświadczoną kadrę. Dodatkowo posiadają pozytywne opinie na temat ich działalności. Warto?
A gdyby się okazało, że wszyscy gonimy za czymś, co od dawna jest w naszym posiadaniu?
Awatar użytkownika
igni
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 05, 2020 7:21 pm

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: igni »

Niestety nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny Ci pomoże?
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
laughts
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:02 pm

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: laughts »

Jeśli chodzi o kurs na wózki widłowe to ja mam zrobione od jakiegoś czasu. Lecz jak do tej pory nie musieliśmy z takiego wózka korzystać. Ale teraz zdecydowanie się to zmieni dlatego też rozglądamy się za kupnem takiego wózka. Oczywiście jak na razie to nas nie stać na zakup nowego więc szukamy używanego. I tak znaleźliśmy ich ofertę agforklift/pl/ z której zdecydowanie skorzystamy. Bo w razie czego u nich także mamy serwis takiego wózka, a to także bardzo ważny szczegół.
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: Jola »

A czy ktoś z Was planuje może właśnie kupić nowy wózek elektryczny widłowy na swój magazyn? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej eoborniki/pl/zycie-i-styl/rone/14990-wozek-elektryczny-widlowy-ekologiczne-rozwiazanie-dla-twojej-firmy.html. Dowiecie się z niego między innymi czym kierować się przy wyborze takiego wózka i na jakie parametry zwrócić uwagę ;) Jestem przekonana, że taka wiedza się Wam przyda ;)
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: erica »

Oweszem kurs na wózki widłowe warto sobie wykonać, ponieważ jest teraz w firmach ogromne zapotrzebowanie na operatorów takich maszyn. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że dostępne kursy już online. Warto sprawdzić sobie - która opcja dla nas będzie najlepsza? Co dowiemy się z takich kursów, a co z tradycyjnych?
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Kurs na wózki widłowe

Post autor: fusia »

Ja prowadzę własny magazyn i powiem ci szczerze, że jeśli chciałbyś zacząć taką pracę to firmy zazwyczaj oferują kursy na wózki, więc nie musisz go robić na własną rękę. A przy okazji, jak już jesteśmy przy tym temacie, chciałabym się was zapytać - czy wiecie gdzie dostanę dobre podesty magazynowe? Ta oferta rzuciła mi się w oczy nedcon/pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/podesty-magazynowe/
ODPOWIEDZ