Kursy językowe angielskiego

BeataE0020
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Kursy językowe angielskiego

Post autor: BeataE0020 »

Cześć. Polecam Wam zapoznać się z ofertą kursów językowych na profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/dla-doroslych, gdzie znajdziecie kursy dla każdego – różne języki na każdym poziomie zaawansowania. Ja osobiście polecam właśnie naukę angielskiego.
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Kursy językowe angielskiego

Post autor: Jola »

Obecnie można znaleźć mnóstwo szkół językowych, które oferują profesjonalne kursy języka angielskiego. Mnie ostatnio zainteresował na przykład kurs konwersacyjny angielski. Widziałam jego ofertę na stronie internetowej lingteam/pl/kurs-konwersacyjny-angielski. Jak widać organizuje go szkoła językowa Ling Team. Może są tutaj jakieś osoby, ktre miały już z tą szkołą wcześniej do czynienia?
Awatar użytkownika
Barth
Posty: 251
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: Kursy językowe angielskiego

Post autor: Barth »

Różnego rodzaju kursy znajdziecie na tym portalu https://wwszip.pl/ . Jest to świetna oferta studiów i nie tylko dosłownie dla każdego. Nawet ja zapisałem się tam na kilka kursów, bo chcę inwestować w siebie. Jeżeli również macie takie pragnienie to koniecznie tam zajrzyjcie.
Urodzić dziewczynkę to tak, jakby urodzić kłopot.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Kursy językowe angielskiego

Post autor: miszka90 »

Jeśli chodzi o język angielski to uważam, że warto wybrać się do szkoły językowej aby naprawdę szybko nauczyć się interesującego nas języka. Np. na stronie lincoln.edu/pl/krakow/jezyk-angielski/ znajdziecie szkołę, która uczy języka angielskiego w bardzo skuteczny sposób.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Kursy językowe angielskiego

Post autor: fusia »

Język angielski jest jednym z najbardziej przydających się języków ze względu na jego uniwersalność. Warto znać go przynajmniej na poziomie komunikacyjnym. Na stronie: wzielonej/pl/artykul-sponsorowany/czy-szkola-jezykowa-to-dobre-miejsce-na-nauke-angielskiego/ jest artykuł, z którego masz szansę dowiedzieć się na jaką uczelnię się zapisać w celu nauki języka.
darna
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:54 am

Re: Kursy językowe angielskiego

Post autor: darna »

Oprócz różnego rodzaju kursów można jak najbardziej korzystać z materiałów w necie, które są ogólnodostępne i jednocześnie bardzo wartościowe. Tutaj na przykład youtube/com/watch?v=AJ2P9EkUrxE przerobiłam sobie kilka sposobów na lepsze rozumienie języka angielskiego. Przydatne zwłaszcza dla takich początkujących jak ja. W końcu nie każdy mówi wolno i wyraźnie, co też takie zrozumienie utrudnia. Świetny materiał jeśli chodzi o przekaz.
ODPOWIEDZ