Szkolenia

misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Szkolenia

Post autor: misiaczkowa »

Bardzo dobrą ofertę szkoleń biznesowych znalazłam tu door/com/pl/ To firma która jest znana na calym świecie od 40 lat. Min proponują szkolenia HR, menadżerów itp. Dopasowują szkolenia do potrzeb firmy i jej pracowników. Warto się zapoznać z ich propozycjami.
julitta
Posty: 165
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:46 pm

Re: Szkolenia

Post autor: julitta »

Jak sądzicie, jakie szkolenia najlepiej zrobić? Zależy mi na poszerzaniu swoich kompetencji. Biorę pod uwagę taką opcję jak szkolenie z feedbacku: rosieksolutions/pl/rozwiazania-dla-biznesu/feedback-master/ . Jak sądzicie, czy takie szkolenia przydadzą mi się w przyszłości?
RafalCraft
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Szkolenia

Post autor: RafalCraft »

Ja stawiam na rozwój moich umiejętności potrzebnych w pracy. Jestem geodetą i na co dzień korzystam z programów i urządzeń od cubicorb/com/pl/. Głównie w tym temacie się szkolę, bo zależy mi na osiąganiu jak najlepszych wyników i zadowoleniu klientów.
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Szkolenia

Post autor: fabryczna »

Pracuję na dziale HR już od kilku lat, w jednej z siedzib Amazon. Nie dawno dowiedziałam, się że niedługo będą nowe szkolenia dla hr. Niestety termin pokrywa się z moim urlopem. Bardzo mi na nich zależy, bo praca na tym dziale jest bardzo mało wymagająca. Może ktoś wie, gdzie mógłbym zrobić ten nowy kurs np. online? Tak, żebym nie musiała rezygnować z wyjazdu.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Szkolenia

Post autor: siłaczka »

Jeśli mowa o szkoleniach to może zaainteresuje was ta oferta tu ewanizio/pl/szkolenia/ Ponieważ prowadzę jednoosobową działalność to mi odpowiada szkolenie Księga marki dla przedsiębiorców. Mam się min nauczyć jak budować swoją markę, komunikować się z klientami itp. Warto też sprawdzić propozycje innych szkoleń.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Szkolenia

Post autor: jezykowa »

Ja od siebie mogę polecić kursy i artykuły dostępne na przewodnikwewnetrzny/pl/prawo-przyciagania-czyli-jak-manifestowac-swoje-pragnienia-o-szczesciu-milosci-i-sukcesie/ Dotyczą one rozwoju duchowego i mentalnego. Myślę, że mogą pomóc wielu osobom. Ja już nie raz się przekonałam, ze prawo przyciągania naprawdę działa.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Szkolenia

Post autor: fusia »

Zgadzam się, kursy są bardzo przydatne. Ja sama bardzo często biorę w nic udział, ale również lubię czytać różne ciekawostki, np. na temat tego, jak rozbudzić kreatywność . Wiele ciekawych artykułów na ten temat można znaleźć na stronie firmy Human Skills.
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Szkolenia

Post autor: meguna »

Mnie bardzo interesuje trener motywacyjny , to znaczy chciałabym nim zostać i pomagać innym ludziom. Co sądzicie o tym pomyśle?
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Szkolenia

Post autor: Deryl »

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy jako menedżer, to warto zainteresować się ofertą szkoleń na stronie https://www.humanskills.pl/szkolenia/sz ... -warszawa/. Znajdziesz tam szereg różnorodnych kursów, które pozwolą Ci na rozwój w tej dziedzinie. Dzięki takim szkoleniom możesz zdobyć niezbędne doświadczenie i umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces w pracy jako menedżer restauracji czy innej branży.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Szkolenia

Post autor: sarsa »

Ja generalnie wychodzę z założenia, ze nigdy nie jest późno na doszkalanie się. Sama regularnie zapisuję się na różnego rodzaju kursy zawodowe. jeśli pracujecie na co dzień jako higienistka stomatologiczna czy lekarz to zerknijcie na ofertę firmy Heroes of Dentistry https://heroesofdentistry.pl/. Rozbudowana oferta szkoleń, doświadczona kadra trenerów, rozsądne ceny.
ODPOWIEDZ