Samochód

Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Samochód

Post autor: Jola »

"Witajcie,

czy ktoś z Was planuje może w najbliższym czasie kupić sobie jakiś nowy samochód? Macie już upatrzoną jakąś konkretną markę i model? Skąd czerpiecie informacje na temat takich aut? Ja ostatnio trafiłam na fajny blog na temat SEATÓW na stronie internetowej strefaseata/pl. Jeśli więc bierzecie tą markę również pod uwagę, to polecam tam zajrzeć ;)
"
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Samochód

Post autor: dubeltowa »

U nas moj maz sie zajmuje autem... on wybiera jaki model kiedy przychodzi do kupna, sam o nie dba :) duzo potrafi ogarnac i nie musi oddawac do mechanika, chyba ze na jakies wieksze, bardziej skomplikowane naprawy to tak. Nawet mamy taki nieduzy warsztat przydomowy :) ostatnio jak szukalam dla meza jakichs fajnych gadzetów to trafilam na superwipes/pl :D to takie czysciki, sciereczki, ktore potrafia usunac z dłoni ciezki brud, smar. Dla kogos, kto pracuje w warsztatcie naprawde super opcja
Domis3223
Posty: 31
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:51 pm

Re: Samochód

Post autor: Domis3223 »

Ja jaki model samochodu bym nie miała, to zawsze moją zmorą są wycieraczki samochodowe, co roku muszę je wymieniać na nowe po zimie. Dlatego kupuje już sobie po dwa zestawy, żebym jedna zawsze miała na zapas, gdyby się wcześniej zniszczyły, bardzo fajne mają w sklepie internetowym erli/pl/kategoria/piora-wycieraczek-zestawy/7284 i mąż mówi, że bardzo dobre jakościowo, tylko to jest ze mną problem.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Samochód

Post autor: miszka90 »

Zapiszcie sobie też namiar na: wynajem samochodów Kraków Po sobie widzę, że różne sytuacje się zdarzają na drogach i nie wszystko da się przewidzieć. Jak zepsuje wam się samochód, a macie ważną podroż, to taka wypożyczalnia samochodów jest jedynym sensowynym wyborem - mówię wam.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Samochód

Post autor: fusia »

A do samochodu to gdzie ja zamówię w dobrej cenie płyn hamulcowy? Bo nie znam się na tym za bardzo, jak szukałam w sieci ofert to tutaj aparts/pl/uniwersalne/plyny-chemia/hamulcowy mieli całkiem dobre. Zamawiał ktoś z was już tam? Opinie od innych klientów są dobre, chyba na próbę coś zamówię.
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Samochód

Post autor: dubeltowa »

Ja jakis czas temu kupilam uzywany samochód, kilka rzeczy trzeba w nim bylo podreperowac, oddalam do znajomego serwisu autofabric/pl/serwis/naprawa-bmw/ zajmuja sie wlasnie bmw. ogarniaja czesci, wiedza co i jak. No i nie biora za to bog wie jakich pieniedzy
tomi
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:03 am

Re: Samochód

Post autor: tomi »

Jeśli chodzi o wybór i kupno samochodu to u mnie jedna marka wchodziła w grę, Porsche oczywiście. Stąd wizyta w salonie Porsche Centrum Sopot, jazda próbna nowiutkim Porsche 911 Carrera była tylko formalnością tak naprawdę. Za to dużo się dowiedziałem takich technicznych kwestii, doradcy wzorowo przygotowani muszę przyznać.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Samochód

Post autor: jezykowa »

Gdybyś chciała zrobić detailin samochodu polecam usługi tej firmy 1mad/pl/ Potrafią wyczarować cuda w autach! Ja na początek chciałabym położyć powłokę ceramiczną na swoim samochodzie a później będę myśleć o wnętrzu :)
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Samochód

Post autor: misiaczkowa »

Jeśli chcecie kupić dobre auto to sprawdźcie sobie tu autocenter.krakow/pl/ Nas interesowało auto marki Opel. Byliśmy zdziwienie profesjonalną obsługą, podejściem do klienta. Pracownicy zapoznali nas z wszystkimi możliwościami zapłaty, ubezpieczenia. A też jakich usług z strony firmy możemy się spodziewać po zakupie auta. Ich oferta jest bardzo bogata.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Samochód

Post autor: miszka90 »

Generalnie mówiąc o samochodach, warto też poruszyć temat ekologii. Niestety, ale motoryzacja ma ogromny wpływ na nasze środowisko i powinniśmy być tego świadomi. Tutaj posadzimy/pl/blog/wplyw-motoryzacji-na-srodowisko/ znajdziecie bardzo ciekawy oraz wyczerpujący artykuł na ten temat.
ODPOWIEDZ