dbanie o samochód

GabrielRWrz
Posty: 57
Rejestracja: wt paź 27, 2020 12:48 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: GabrielRWrz »

Czy ktoś z Was szuka odpowiednich akcesoriów lub części do swojego samochodu terenowego? Jeśli tak to polecam przejrzeć ofertę terenowiec/pl/pl/, gdzie znajdziecie ogromny wybór różnego rodzaju elementów do terenówki czy pojazdu specjalnego.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: jezykowa »

No niestety tak to już jest. Wypadki się zdarzają i najlepsze co można zrobić to mieć dobre ubezpieczenie - grantnalepszystart/pl/firma/euco-europejskie-centrum-odszkodowan U nas się to ostatni sprawdziło. Wracając z wakacji mieliśmy wypadek i udało nam się odzyskać odszkodowanie, które pójdzie na naprawę samochodu.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: miszka90 »

Ja też dbam o swój samochód i przykuwałam dużą wagę do tego, jak się prezentuje. Ostatnio zamówiłam nawet nowe ramki pod tablice rejestracyjne bo te, które miałam do tej pory były bardzo zużyte. A wam, zdarza się również wymieniać takie drobne detale?
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Deryl »

Jak dbasz o swój samochód to pamiętaj o tym aby go należycie ubezpieczyć a pomocna w tym będzie oferta towarzystwa superpolisa/pl/partner/benefia/ Mają nie tylko atrakcyjne stawki ale małą liczbę wykluczeń i szybką obsługę w razie wypadku co gwarantuje wypłatę odszkodowania niemal od ręki. Z takim towarzystwem na pewno będziesz spać spokojnie.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: fusia »

Dla mnie ważny jest nie tylko stan techniczny auta, ale też lakierniczy. Wszelkie naprawy lakiernicze staram się robić raz na jakiś czas, ale po przeprowadzce do Olsztyna szukam dobrej autolakierni. Chciałabym przede wszystkim, aby usługa została wykonana dobrze, nie musi być tanio ;)
bati
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:13 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: bati »

Prawdę mówiąc, to była zwykle domena mojego męża, ale od jakiegoś czasu i ja się do tego przyłączam. Mam nadzieję, że kiedy zdam prawko, on będzie raczej na tyle w porządku, że mi pozwoli je prowadzić. No, ale czas pokaże. Na razie tu forum-mechaniczne/pl/portal/ szkolę się z tego, co powinnam wiedzieć.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: miszka90 »

Ja zamierzam co nieco podrasować swój samochód. Zastanawiam się nad zwiększeniem mocy silnika w moim pojeździe. Jak myślicie, czy w tym kierunku warto zgłosić się do firmy wawermotorsport/pl/ ? Podobno specjalizują się w tym tmacie. Chętnie więc poznam wasze zdanie na ten temat.
Awatar użytkownika
Barth
Posty: 251
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: dbanie o samochód

Post autor: Barth »

Niestety, ostatnio miałem wypadek samochodowy - całe szczęście nic mi się nie stało. Mocno ucierpiał za to mój samochód, przez moment zastanawiałem się, czy go po prostu nie zezłomować, ale mój kolega odradził mi to rozwiązanie. Powiedział, żebym skorzystał z usług lakierni samochodowej https://autolakiernik.pl/, która realizuje naprawy powypadkowe na terenie Katowic. Muszę przyznać, że była to trafna decyzja - na czas naprawy dostałem auto zastępcze, a gdy odebrałem swoje auto - oniemiałem z wrażenia, po wypadku nie został nawet ślad! Korzystaliście kiedyś z usług tej lakierni?
Urodzić dziewczynkę to tak, jakby urodzić kłopot.
RafalCraft
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: RafalCraft »

Mam terenówkę i staram się mocno o nią dbać. We wszystkie akcesoria zaopatruje się na stronie terenowiec/pl/pl/. Mają dokładnie wszystko to, czego w danym momencie szukam. Posiadają duży wybór wyciągarek i elementów do nich.
kluska
Posty: 190
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: dbanie o samochód

Post autor: kluska »

Spodobały mi się także samochody marki Jaguar. Moim zdaniem to bardzo oryginalne auta. Warto więc wziąć pod uwagę przy wyborze samochodu: nordauto.jaguar/pl/samochody-nowe . Ciężko jest podjąć taką decyzję.
ODPOWIEDZ