strona internetowa, kto zrobi?

dubeltowa
Posty: 206
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: dubeltowa »

Muszę założyć dla swojej firmy stronę internetową, kto się tym zajmuje? Nie wiem do kogo się zgłosić?
greta
Posty: 59
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:14 am

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: greta »

Tworzenie stron nie jest tematem prostym, moim zdaniem lepiej zlecić go fachowcom, którzy naprawdę profesjonalnie się za to zabiorą i stworzą Ci stronkę, która będzie przyciągać społeczność
miszka90
Posty: 304
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: miszka90 »

Też jestem zdania, że takie kwestie najlepiej zostawić fachowcom. To samo tyczy się systemów contact center, i tutaj zdecydowanie mogę wam polecić ofertę https://www.cludo.pl/integracje/ Od dłuższego czasu współpracuję z tą firmą i wszystko układa się bardzo pomyślnie. Potrafią sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów.
fusia
Posty: 292
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: fusia »

Najlepiej zlecić to profesjonalistom
___
palarnia kawy
isia94
Posty: 115
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: isia94 »

Dokładnie tak. Tutaj potrzebny jest profesjonalista. I tutaj https://g.page/internetowe-strony-www macie firmę, która może pomóc. To Internetowe strony www. Działają kompleksowo - od projektu, po wykonanie. Mają doświadczenie, do każdej realizacji podchodzą indywidualnie. Dostajesz fajną i funkcjonalną stronkę, w dobrej cenie.
miszka90
Posty: 304
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: miszka90 »

Skoro jesteśmy w tym temacie to ja chciałabym Was zapytać co uważacie o tej firmie: https://www.generalinformatics.pl/ ? Mają oni doświadczenie jeżeli chodzi o strony internetowe i działają w Poznaniu. Sama właśnie coraz poważniej zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług.
WilQ
Posty: 44
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: WilQ »

Podczas tworzenia strony internetowej warto zwrócić uwagę, że powinna być ona dostosowana do potrzeb różnych użytkowników. Ze stron korzystają osoby pełnosprawne, jak i te niepełnosprawne. Aby niepełnosprawni mieli lepszy dostęp do obsługi strony internetowej powinna być ona dostosowana do standardów WCAG. Tak przygotowana strona jest funkcjonalna i ma dodatkowe narzędzia wspomagające użytkowników.
fabryczna
Posty: 156
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: fabryczna »

Myślę, że znajdziecie w poleceniach w sieci, ale jeśli mam coś poradzić, to dodatkowo powiedziałabym, żebyście się zdecydowali na coś takiego jak opisy produktów cena nie zaskoczy, a będzie to wsparciem dla Waszej strony. Co prawda sporo mam do powiedzenia na ten temat, ale też po prostu wiem, że to buduje zasięgi, choć kosztuje.
affair
Posty: 41
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:52 pm

Re: strona internetowa, kto zrobi?

Post autor: affair »

Na początku też rozważałam czy nie zlecić komuś założenie strony internetowej, ale jak zobaczyłam koszty to wolałam sama to zrobić i nawet dobrze mi to poszło. W przypadku zakładania strony trzeba pomyśleć nad nazwą domeny, na stronie https://mhw.pl/domeny pierw sprawdziłam czy domena którą chcę jest wolna i potem dopiero ją zarejestrowałam. Porównując ceny domen mhw zdecydowanie wygrało z innymi ofertami, które przeglądałam - polecam.
ODPOWIEDZ