dbanie o samochód

miszka90

Re: dbanie o samochód

Post autor: miszka90 »

Korzystałam oststnio z Laweta Świecko zupełnie przez przypadek. Nie jestem z okolic, ale awaria dopadła mnie na tamtej drodze. Jeśli duzo jeździcie to warto mieć na nich namiary. Sprawdzona i fachowa pomoc.
Marzena21

Post autor: Marzena21 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych treści na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mnie - leasing-uzywane/pl .
laughts

Post autor: laughts »

Zastanawiam się nad jednym, czy wiecie że do dbania o samochód także zalicza się jego ubezpieczenie. Bo mimo wszystko bardzo dużo osób zapomina o tym. Więc ja staram się znaleźć jak najlepszą ofertę dla siebie jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu. I tak właśnie tutaj mfind/pl/marki-oc/renault/ znalazłam dokładnie to czego poszukiwałam.
sarsa

Post autor: sarsa »

A gdzie zwykle kupujecie elementy wyposażenia wnętrza auta takie jak pokrowce czy dywaniki samochodowe gumowe? Wiadomo, że to dość szybko się zużywa i trzeba je regularnie wymieniać. Ja ostatnio zrobiłam zakupy w sklepie Specjal Auto specjal.auto/pl/kategoria-produktu/dywaniki-samochodowe/. Fajne ceny, dobra jakość, miła obsługa i szybka wysyłka zamówienia. W przyszłości będę też u nich zamawiać pokrowce na fotele, które zostaną uszyte na miarę.
kluska

Post autor: kluska »

Ja ostatnio zatrzasnęłam kluczyki w aucie. To oczywiście może zdarzyć się każdemu więc nie ma co panikować. Tutaj pomocdrogowa.w.poznaniu/pl/awaryjne-otwieranie-samochodu-sprawdz-co-robic/ poczytacie o tym, co w takiej sytuacji zrobić.
Awatar użytkownika
Samli

Post autor: Samli »

Jeśli szukacie naprawdę porządnego warsztatu samochodowego, to szczerze mogę wam polecić ten link https://fixmycar.pl/warsztat/164-q-serv ... acji-szkod . Sam niedawno korzystałem z ich usług i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się. Są to prawdziwi specjaliści w tej branży!
Czas płynął, a deszcz nie przestawał padać.
fusia

Post autor: fusia »

Jedną z rzeczy o których trzeba pamiętać jak chcemy dbać o swoje auto to tutaj beesafe/pl/kalkulator-oc-ac/ zobaczcie za polisą ac i oc, warto mieć taką w której dostaniemy odszkodowanie też za zdarzenia losowe. Ja taką mam i jestem zadowolona.
julitta

Post autor: julitta »

Ja poważnie myślę o zakupie nowego samochodu. Wtedy z pewnością będę o niego dbać :) Rozważam samochód marki Jaguar, a szczególnie podoba mi się model F-Type: nordauto.jaguar/pl/jaguar-range-f-type . A Wy co o nim sądzicie?
ODPOWIEDZ