Ćwiczycie w domu??

Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Ćwiczycie w domu??

Post autor: Pati »

No właśnie tak jak w temacie. Zastanawiam się ile tak na prawdę osób regularnie ćwiczy w domu? Bo ja za każdym razem obiecuję sobie, że zaczną ćwiczyć ale jakoś nie mogę się przemóc. Dlatego też aby mieć jakiś bodziec to zakupiłam stąd ceneolokalnie/pl/lodz/hantle hantle i teraz to już nie mam innego wyjścia jak zacząć ćwiczyć. Bo mimo wszystko szkoda mi wydanych pieniędzy na sprzęt także każdy rodzaj motywacji jest bardzo dobry.
laughts
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:02 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: laughts »

Hejka. W obecnej sytuacji to chyba wiele osób zdecydowało się na ćwiczenia w domu. Ale mimo to nie zapominajmy o odpowiednim ubiorze który ma także bardzo duże znaczenie. Bo jednak komfort podczas ćwiczeń jest także bardzo ważną sprawą. Więc sama zaczęłam szukać gdzie można znaleźć dobrą jakościowo odzież sportową. I tak jak przeglądałam internet to natrafiłam na tę stronę 123koszulki/pl/odziez-sportowa-z-nadrukiem/ na której to udało mi się znaleźć bardzo dobrej jakości koszulki sportowe i to z nadrukiem.
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: rodzynek »

Jeśli chcecie ćwiczyć w domu, poprawić kondycję, ale też stan swojego zdrowia, to zapoznajcie się z tą ofertą tu bee/pl/chinskie-cwiczenia-uzdrawiajace-klucz-do-witalnosci-i-dlugowiecznosci-wyd-2-steven-cardoza_p1372833.html Tu macie 88 propozycji ćwiczeń inspirowanych medycyną chińską. Ćwiczenia są proste i przeznaczone dla każdego niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia.
Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: Pati »

Jeżeli chodzi o ćwiczenia to sama doskonale wiem, że bardzo ważne jest to aby starać się w miarę regularnie ćwiczyć. Dlatego też starałam się znaleźć jakiś dobry sprzęt do ćwiczeń. I tak też między innymi tutaj domenasportowa/pl/pol_n_Silownia-Fitness_Gimnastyka-Aerobik-669.html udało mi się znaleźć bardzo duży wybór w sprzęcie i to w dość dobrych cenach. Także zamówienia dokonałam.
Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: Liliana »

Ja zaczęłam ćwiczyć ale nie miałam odpowiednich ciuchów. Koszulki które miałam są dobre ale nie do cardio.. słabo przewiewne i mega nie wygodne. Przeglądałam oferty w sieci i znalazłam bardzo ciekawe koszulki sportowe damskie. Zamówiłam od razu kilka sztuk. O wiele wygodniej się w nich ćwiczy :)
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: misiaczkowa »

Ja postanowiłam skorzystać z tej oferty tu marbo-sport/pl/product-pol-28970-Orbitrek-magnetyczny-programowany-H2205-BIALY-HMS.html Jest to orbitrek przystosowany do ćwiczeń w domu. Nie zajmuje dużo miejca. A regulane ćwiczenia, poprawią moja kondycję, spalą zbędną tkankę mieśniową i wzmocnią mięśnie.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: siłaczka »

Ja postanowilm skorzystać z tej oferty tu shoperly/pl/pl/hantle-389/ Są tu hantle fitness w wariantach 1 kg i 2 kg. Odpowiednie do ćwiczeń w domowych warunkach. Najlepsza propozycja dla kobiet ćwiczących z hantlami, wykorzystywanych do treningu nóg i pośladków.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: jezykowa »

Ja cwiczę w domu. Jakoś mi nie po drodze na siłownię. Mam sprzęt fitness z sportsartfitness/pl/sprzet-fitness/ i codziennie robię jakis trening. Do tego spacery i bieganie. Kiedyś chodziłam na siłownię, ale dojazdy mnie zmęczyły.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: fusia »

Ja zdecydowanie wolę ćwiczenia na siłowni niż w domu. Myślę, że żadne ćwiczenia nie przyniosą oczekiwanych efektów bez odpowiedniej diety. Czytałam ostatnio ciekawy artykuł na ten temat bodytec20/pl/dieta-na-redukcje-co-jesc-na-redukcje . Może Wam również się przyda.
Werona
Posty: 30
Rejestracja: wt lis 24, 2020 11:58 pm

Re: Ćwiczycie w domu??

Post autor: Werona »

"Jak ktoś nie chce ćwiczyć poza domem, to myślę, że niech ćwiczy w domu. Wielu moich znajomych ma w domu skakankę, karimatę, piłki lekarskie, steper, czy rowerek stacjonarny. Myślę tylko, że aby ćwiczenia przynosiły pożądane efekty to warto spotkać się trenerem indywidualnym aby nauczył nas poprawnego wykonywania ćwiczeń dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Ja lubię ćwiczyć w domu a ściślej na tarasie, jednak po treningach z moim instruktorem jogi. Wspieram się też książkami o jodze z zielonysklep/pl zielonysklep/com/ksiazki-prozdrowotne. Np.: Anatomia jogi. Blandine Calais-Germain. to pogłębiona wiedza oraz zrozumienie umożliwiają lepszą praktykę jogi, wzbudzenie świadomości własnego ciała oraz pełniejsze doświadczanie go.

https://static4.redcart.pl/templates/images/thumb/25154/1500/1500/pl/0/templates/images/products/25154/9a5bc593f764dab48f3a5bfa2cfadbe8.jpg[/img]
"
ODPOWIEDZ