Treningi w domu

fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: fabryczna »

Trenujecie w domu? Ja nie wiem, czym mam się zająć. Niby mnie zainteresował taki ligafutsalu/com/ sport, ale u nas nie ma w ogóle możliwości rozwijania się w tym kierunku. Koleżanka mówi, że w końcu małe miasto, ale ja sama nie wiem... Chciałabym spróbować chociaż. Może wiecie, gdzie w Wielkopolsce się to trenuje?
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: jezykowa »

Ja też trenuję w domu. Bardzo to lubię. A powiedzcie mi słuchacie muzyki podczas treningow? Ja do tej pory słuchałam muzyki z radia, ale zastanawiam się nad zamówieniem słuchawek dousznych o których czytałam na magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-airpods-pro-dane-techniczne Myślę, że będzie mi się z nimi dużo lepiej ćwiczyć.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Treningi w domu

Post autor: siłaczka »

Jeśli chcecie trenowac w domu, to może zainteresuje was ta oferta tu marbo-sport/pl/product-pol-28593-Rower-poziomy-HS-060L-Pulse-srebrny-Hop-Sport.html Można uprawiać swoj ulubiony sport bez wychodzenia z domu. Wzmacniać mięśnie nóg, poprawiać kondycje i spalać tkankę tłuszczową. Warto też pamiętać o trzymaniu sie zasad zdrowej diety.
isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: isia94 »

Niestety, ale ja nie potrafię znaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń w domu. Dlatego, żeby zachować formę, zapisałam się na zajęcia jiu-jitsu. Nigdy bym nie pomyślała, że to coś dla mnie, ale pochłonęło mnie to w całości. Chętnie chodzę na treningi do nich carlsongracie/pl/oferta/bjj-dla-doroslych/ . Sprawdźcie, może też znajdziecie w sobie nową pasję.
Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: Liliana »

Ja trenuję w domu na rowerku stacjonarnym ale i dużo spaceruję z psem. Pomocny okazał się smartwatch, który monitoruje moją aktywność fizyczną ale i mierzy puls. Dzięki niemu wyłapałam, że z moim pulsem jest coś nie tak i w porę udałam się do lekarza. Niedawno mąż chciał również kupić sobie smartwatcha ale nie wiedział jaki model wybrać. Dzięki zestawieniu na stronie dbam-o-siebie/pl/black-friday udało mu się dobrać model odpowiedni dla niego.
daria1
Posty: 50
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:14 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: daria1 »

Jeśli zależy wam na tym, aby mieć ładne łydki, to najlepiej zerknąć sobie tutaj fitrepublic/pl/najlepsze-cwiczenia-na-lydki-top-5-cwiczen-ktore-pozwola-wyrobic-lydki/ . Ten artykuł naprawę wiele wyjaśnia. Przede wszystkim można się tam dowiedzieć jakie są najlepsze ćwiczenia. Myślę, że warto się skupić na tej części ciała, bo jest ona bardzo widoczna, a jednocześnie problematyczna.
eluśka
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 26, 2021 6:08 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: eluśka »

Warto na pewno zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do ćwiczeń. Tutaj tutumi/pl/super-ciezka-guma-do-cwiczen-fitness-flexifit.html sobie zerknijcie. Między innymi mają tam w ofercie gumę, która przydaje się przy różnych treningach domowych. Wydatek nie jest wielki, a dzięki temu można efektywnie ćwiczyć.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: fusia »

Skoro zaczynasz trenować w domu, warto zacząć myśleć o zdrowszym żywieniu. Dobre marki batonów mają dobry skład i robią wiele dobrego organizmowi. Jeśli chodzi o batony proteinowe, warto sięgać po te, dostępne na stronie freeyu. Tutaj są w szerokim wyborze, z dobrym składem i w rozsądnych cenach.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Treningi w domu

Post autor: Olga39 »

Musicie zawsze stawić na jak najlepsze rozwiązania w zakresie leczenia. Moim zdaniem warto byłoby w pierwszej kolejności sprawdzić takie informacje jak chociażby ktomalek/pl/leki-na-bole-miesni-i-stawow/k-1767/1 Dzięki temu będziecie w stanie jeszcze lepiej poradzić sobie z poprawą stanu zdrowia.
tekst sponsorowany
RafalCraft
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Treningi w domu

Post autor: RafalCraft »

Zdrowie zaczyna się w kuchni. Nie ma efektów bez zdrowego odżywiania. Ja przekonałam się ostatnio do żywności ekologicznej. Zamawiam ją ze strony Jawo2008. Zakupy docierają szybko i mogę przyrządzić z nich smaczne dania. Podrzucam link do strony jawo2008/pl/81-zywnosc-ekologiczna
ODPOWIEDZ