Myślicie już o letnich wyjazdach?

babunia
Posty: 41
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:00 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: babunia »

"Ja już nie mogę doczekać się kolejnej wyprawy z ekspedycja/pl/

Są to zapeleńcy,którzy oferują szeroki wybór gier terenowych dla każdego i z każdej okazji. Dzięki nim można przeżyć niesamowitą przygodę,połączoną z łamigłówkami,rywalizacją,ciekawymi i nie znanymi dotąd miejscami. Podczas gry, woda, natura, ciasne pomieszczenia i ciemność nabiorą dla każdego nowego wymiaru i znaczenia.
"
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: jezykowa »

Nas coraz bardziej ciągnie w świat. Bardzo chcielibysmy podrózować po Europie. Mąż już myslał o kupnie kampera ale ostatnio na tapecie jest kapsuła mieszkalna z azar4/pl/ Słyszeliście o tym wynalazku? Według mnie jest mega! taką kapsułe montuje się na samochodach 4x4 i bez problemu mogą mieszkać tam 4 osoby. Świetna alternatywa dla kampera.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: miszka90 »

Oczywiście, ze tak. Ja już się nie mogę doczekać swojej kolejnej podróży, tym bardziej że dostałam namiar na polski przewodnik po dubaju :) Mam nadzieję, ze wyciągnę z tego wyjazdu jak najwięcej.
WilQ
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: WilQ »

Jeśli chodzi o ofertę wakacyjną, to warto spojrzeć tutaj: oktours/pl/ - dlaczego akurat oni? Bowiem w dobie pandemii, covida - mają taką opcję, że w razie kwarantanny (która przecież jest niezależna od nas - ale obowiązkowa), która wypadnie na czas zarezerwowanego u nich wyjazdu - można ten wyjazd przełożyć! Fajna opcja, prawda? Wiadomo jak to jest - lepiej dmuchać na zimne i mieć taką możliwość w razie czego.
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: dubeltowa »

No my już powoli rozważamy wyjazd na wakacje, ale jeszcze nie do konca wiemy gdzie. Wstępnie chcemy camping holandia duinrell , znajomi nam bardzo gorąco polecali to miejsce :)
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: rodzynek »

Ja zanim wyjadę na wakacje muszę najpierw kupić nowe walizki. Ostatnio dowiedziałem się o takiej ofercie tu gdpoland/pl/galanteria-torby-walizki/ Kolega był w tym Chińskim Centrum Handlowym i mówił mi że wybór jest bardzo duży a ceny bardzo atrakcyjne. Popatrzę przy okzji na męskie portfele. A na wakacje chyba wybierzemy się gdzieś nad wodę.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: Deryl »

Oczywiście że myślimy i mamy już nawet pomysły. Ja w tym roku chcę skorzystać z oferty tej firmy sailor/pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji która czarteruje jachty w Grecji i innych zakątkach świata. Dzięki nim spędzę wakacje życia na luksusowym jachcie w pięknym otoczeniu. Przejrzyj ich ofertę i zobacz jak wiele masz możliwości.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: siłaczka »

My chyba tradycyjnie spedzimy czas wakacji nad jeziorem gdzie mamy swój domek. Ale tym razem się zawziełam i chcę poprawić swoje umiejetności w pływaniu. Dlatego sorzystam z tej oferty tu movecamp/pl/plywanie/nauka-plywania-dla-doroslych/ Mam nadzieję że pod okiem trenera usprawnię pewne mankamenty w pływaniu. A też poznam nowych ludzi i mm nadzieję na miłe spędzenie wolnego czasu.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: erica »

Pewnie, że już myślę, bo w sumie to najwyższy czas, aby zacząć planować wakacje. Ja w ogóle zastanawiam się czy nie kupić używany kamper, zawsze mogłabym go podreperować i wyjechać bez żadnych problemów. Kolega nawet polecił mi sklep intercamp/pl/pl/c/Bojlery-i-Termy/4776 - gdzie są dostępne właśnie wszelakie artykuły do kamperów.
kluska
Posty: 191
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: Myślicie już o letnich wyjazdach?

Post autor: kluska »

A co z plecakiem turystycznym? To bardzo ważne, aby na boisko mieć odpowiednie akcesoria. Tutaj zakupisz wszystko co potrzebne do letniej wyprawy: dobrenarty/pl/bergson-plecak-turystyczny-magnor-40l-blue .
ODPOWIEDZ