Jaki catering polecacie?

erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: erica »

Nie wiem, bo to trzeba byłoby poczytać sobie w sieci lub podpytać znajomych. Ale jak planujecie przejść na dietę, to warto też poczytać sobie takie poradniki, jak dietly/pl/blog/dieta-podczas-upalow . Dowiecie się tam chociażby, jak powinna wyglądać wasza zdrowa dieta, chociażby podczas upałów.
Miriam
Posty: 38
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:19 pm

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: Miriam »

Koleżanka namawia mnie do skorzystania z oferty PrimaFood Catering primafoodcatering/pl/ i chyba się zdecyduję. Szukałam diety z niskim IG, która byłaby dla mnie odpowiednia przy mojej cukrzycy. Przejrzałam sobie przykładowy jadłospis i przyznam, że bardzo przypadł mi do gustu. Dania są urozmaicone i z pewnością bardzo smaczne.
Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: Pati »

Siemka. Moja znajoma kiedyś korzystała z cateringu i mogę się jej zapytać czy pamięta jego nazwę. Ale wiadomo, że bardzo różnie bywa z tymi cateringami. To też ja chciałabym sama spróbować coś takiego dietetycznego ugotować. I tak udało mi się znaleźć fajny przepis do którego niezbędny jest olej sezamowy. I taki olej bez problemu stąd ceneo/pl/Oliwy_i_oleje/Rodzaj:Olej_sezamowy.htm zamówiłam.
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: misiaczkowa »

Ja wolę gotować sama. Jest wiele zdrowych i łatwych w przygotowaniu przepisów. Zobaczcie np ten przepis tu bee/pl/kuskus-z-warzywami-przepis-a-1061.html Kasza kuskus jest lekkostrawna, a w połaczeniu z warzywami jest bardzo smacznym i pożywnym posiłkiem. Zalecana też jest dla osób z problemami żołądkowymi.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: fusia »

Moim zdaniem najlepiej to samemu dla siebie gotować. Tutaj https://gerlach.pl/warzywne-leczo-z-pie ... i-kolorowe macie przepis na leczo kolorowe które moja rodzina szczególnie lubi. Jest smaczne, pożywne i szybkie w przygotowaniu.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Jaki catering polecacie?

Post autor: siłaczka »

Moim zdaniem korzystanie z cateringu to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie gdy musimy organizować duże przyjęcie. Bardzo dobra jest ta oferta tu https://cateringowy.com/catering-na-komunie/ Jeśli szukujemy przyjęcie komunijne na większą ilość gości to profesjonalna pomoc nam się przyda. Ta firma ma długoletnie doświadczenie i bardzo dobre opinie. Warto sprawdzić ich propozycje.
ODPOWIEDZ