Jak zorganizować romantyczny weekend dla żony?

Rindawu

Post autor: Rindawu »

Dla mnie też oczywiście, ale to na jej wygodach by mi zależało najbardziej
Toxiclady

Re: Jak zorganizować romantyczny weekend dla żony?

Post autor: Toxiclady »

Ja bym chciała takiego męża ha ha ha
u nas jeśli chodzi o jakikolwiek pomysł na romantyczny wieczór czy weekend, to zawsze wszystko ja sama organizuję,
bo mój po prostu nie ma za grosz wyobraźni i fantazji, więc muszę sobie radzić sama, jak chcę.
Ostatnio byliśmy tu: hthouseboats/com/2019/06/28/pomysly-na-romantyczne-chwile-nad-woda/
kapitalne miejsce, urokliwa atmosfera pełna ciepła i aż kusząca do wspólnych, miłych chwil - polecam :)
Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja polecam wyjazd do jakiegoś hotelu w cichej okolicy, takim na przykład jest hotel Sułkowski hotelsulkowski/pl/, mieści się on nad jeziorem. Tam znajduje się również strefa SPA, gdzie możesz umówić masaż dla dwojga w bardzo miłej atmosferze, kolacja przy świecach i myślę, że partnerka będzie zadowolona.
daria1

Post autor: daria1 »

Chcesz sprawić jej niespodziankę czy tylko podsunąć pomysł na weekend we dwoje? Propozycji jest wiele. Taki weekend można spędzić w domu, ale oczywiście bez dzieci lub też wyjechać w jakieś ciekawe miejsce. Wiele tak naprawdę zależy od naszego budżetu, ale również od wspólnych upodobań. Trzeba wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować. Wybór jest naprawdę nieograniczony.
fabryczna

Post autor: fabryczna »

Nie jest to proste, ale można próbować. W końcu kobiety to domyślne bestie ;p . Noclegi we Wrosławiu możesz sprawdzić, jeśli okaże się, że macie całkiem blisko do tego miejsca. Ja sama mam sporo rzeczy do zrobienia, ale wydaje mi się, że też będę planowała wyjazd - niespodziankę. Z tym, że to troszkę inaczej, bo ja nie mam prawa jazdy ;p .
jezykowa

Post autor: jezykowa »

A może kup bilety na imprezę dla fanów inteligentnego humoru - https://biletyna.pl/koncert/TOP-of-the- ... omedy-Fest a później zabierz żonę na kolację? :) U nas takie weekendy najlepiej się sprawdzają. Idziemy do kina, do teatru lub na koncert a później jemy pyszną kolację. uwielbiam te nasze randki :)
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
miszka90

Post autor: miszka90 »

Jeśli planujesz jakiś dalszy wyjazd mimo że nie masz samochodu, to lepiej zdecydować się na ofertę tej firmy: wypożyczalnia samochodów Warszawa aniżeli tłuc się publicznymi środkami transportu. Mają tam dobre ceny i warunki, więc na bank sprostają twoim oczekiwaniom.
shine

Post autor: shine »

Wcale nie jest powiedziane, że musicie gdzieś daleko jechać. Wieczorami bardzo klimatyczna jest Zielona Góra i możecie pojechać w różne ciekawe miejsca... Lokale również są tam świetne. Myślę, że Wam to się bardzo spodoba, a żonie na pewno. Najważniejsze tylko starać się i nie zrobić gafy podczas kolacji, np.: odbierając telefon od kumpla... Mój tak zrobił... masakra. ;) . Powodzenia!
ODPOWIEDZ