Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: isia94 »

Takich sklepów jest sporo. Bez problemu znajdziesz coś dla siebie. Pamiętaj tylko, że aby wykonać taki manicure hybrydowy, potrzebne będą też inne produkty. Must have to cleaner, który odtłuści płytkę paznokcia. Rzuć okiem tu manada/pl/akcesoria-kosmetyczne/ronney-professional-acetone-guma-balonowa-rn-00553-aceton-kosmetyczny-1000ml - masz taki o zapachu gumy balonowej. Odpowiednio przygotowana płytka to dłuższa trwałość manicure.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: sarsa »

Kiedyś często robiłam hybrydę ale mocno osłabiła moje paznokcie więc póki co robię przerwę na porządną pielęgnację, Kupiłam sobie ostatnio tą olejkową wcierkę MED+ z Eveline i codziennie wcieram ją w płytkę i skórki. Super odżywia a przy okazji wzmacnia i utwardza.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: fusia »

Na ten moment nie mogłabym obejść się bez Eveline Med+ utwardzające serum do paznokci. Paznokcie po nim wyglądają ładnie, są mocne i szybko rosną. Serum ma wiele plusów, ale przede wszystkim jest tania i szybko schnie, za co ją uwielbiam.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: miszka90 »

Myslę, że teraz mało kto decyduje się na malowanie paznokci. Już lepiej umówić się na manicure. W szczególności jak jesteście po wakacjach i wymaga on odświeżenia. Zerknijcie na stronę easynails/pl/paznokcie-po-wakacjach-manicure-oraz-pedicure/ aby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
kluska
Posty: 190
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: kluska »

To żaden problem aby robić sobie manicure w domu. Jedyne czego potrzebujemy to odpowiednie akcesoria. Przydatne będą na przykład lakiery hybrydowe: makear/pl/pl/products/503-lollipop-810.html . Warto wiedzieć, że można zamówić je online.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Sklep z lakierami hybrydowymi do paznokci

Post autor: sarsa »

ja rzadko kiedy sięgam po hybrydy, za bardzo niszczą moją naturalną płytkę. Ostatnio musiałam sobie zrobić nawet kurację, użyłam odżywki 6W1 nude z Eveline. Fajnie, bo ona nadaje kolor więc ma się i pielęgnację i stylizację w jednym.
ODPOWIEDZ