Pielęgnacja twarzy

Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Pielęgnacja twarzy

Post autor: Liliana »

Cześć kochane, jaki jest wasz codzienny rytuał piękna? Bez jakich kosmetyków nie wyobrażacie sobie pielęgnacji twarzy? Ja zdecydowanie nie wyobrażam sobie bez mgiełki rewitalizującej icolway/pl/wszystkie-produkty/45-atelowoda-komorkowa . Doskonale nawilża i ujędrnia skórę twarzy, była niezastąpiona na wakacjach gdy zaużywałam kąpieli słonecznych. Świetnie chroniła moją cerę przed nadmiernym wysuszaniem
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Jola »

Moim zdaniem każda kobieta powinna raz na jakiś czas wybrać się do kosmetyczki, aby zadbać o swoją twarz. Jeśli miałabym Wam polecić jakiś salon kosmetyczny w Krakowie, to byłby to jadoreinstytut/com na Karmelickiej 45. Możecie się tam zdecydować na takie zabiegi na twarz jak mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny i wiele innych :)
isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: isia94 »

W temacie pielęgnacji twarzy polecę soft lifting. Znajdziecie go tutaj jousei/pl/soft-lifting . Skóra od razu odzyskuje blask i sprężystość. Jeśli macie problem ze zmarszczkami i suchą skórą twarzy, to ten zabieg jest dla was. Nie jest on bolesny, a efekty widać od razu, bo wykorzystuje się w nim kwas hialuronowy.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: erica »

A co powiecie na botox w Krakowie ? Może warto byłoby skorzystać możliwości medycyny estetycznej? W końcu wszystko jest dla ludzi, a takie metody są bezpieczne i w pełni skuteczne. Ja przykładowo zastanawiam się nad zabiegiem odmładzającym. Chciałabym zniwelować widoczność zmarszczek.
Otylka000
Posty: 36
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:50 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Otylka000 »

Chcąc zadbać o stan swojej cery również trzeba zwrócić szczególną uwagę na stosowany podkład do twrzy. Przede wszystkim musi on być lekki i nie obciążać skóy - drogeria/pl/podklady/wibo-podklad-forever-better-skin-1-alabaster Wtedy mamy pewność, że nie dojdzie do zatykania porów i bez problemu podkład podda się demakijażowi. Dodatkowo zbyt ciężki podkład nigdy nie będzie wyglądał ani łądnie ani naturalnie.
daria1
Posty: 50
Rejestracja: czw sty 30, 2020 7:14 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: daria1 »

Szczoteczka soniczna do twarzy, to podstawowe wyposażenie łazienki. Ja nie wyobrażam sobie życia bez niej. W dobrej cenie udało mi się taki gadżet kupić tutaj shop-dent/pl/pl/menu/dodatkowe/szczoteczki-soniczne-do-twarzy-583.html . Super sprawa! Delikatnie masuje, oczyszcza skórę i przede wszystkim działa jak peeling. Skóra jest nie tylko gładsza, ale również lepiej pochłania kosmetyki.
deborah
Posty: 541
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:16 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: deborah »

Pielęgnacja skóry twarzy jest bardzo ważna, dlatego stosuję produkty z bezpiecznym dla skóry składem. Używam pianki do mycia, toniku oraz nawilżającego kremu. Wszelkie produkty kupuję w internetowej drogerii abckosmetyczne/pl/. Mają szeroki wybór kosmetyków w znacznie niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo przesyłka zawsze dociera na czas i jest odpowiednio zabezpieczona.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Olga39 »

Bardzo ważne będzie to, by o swoją cerę dbać na co dzień. Tylko w ten sposób będziecie w stanie zapewnić sobie dobry wygląd Wasze skóry. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście od razu zajrzeli do mintishop/pl/ i zaopatrzyli się w kosmetyki właśnie w takich miejscach. To da Wam pewność, że zakupione produkty będą najwyższej jakości, a to bardzo ważna rzecz.
tekst sponsorowany
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Magnessja »

Ja lubię stosować naturalne kosmetyki :) ostatnio mi wpadła w rece seria botanical clays od Bielendy i naprawdę widzę efekty juz po niedlugim czasie stosowania
Gierra167
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 04, 2020 8:05 am

Re: Pielęgnacja twarzy

Post autor: Gierra167 »

Bardzo dobry składnik jak rokitnik czy jojoba który jest pomocy w pielęgnacji i przynosi ulgę wysszonej skórze. Kremy z nim i innymi naturalnymi skłądnikami, jeśli chcesz cieszyć się piękną skórą to postaw na produkty z dermacea/pl/produkt/magnipsor-white-150ml-masc-na-luszczyce-bez-recepty/ . Mają oni nie dość ze sklep online to jeszcze sklepy stacjonarne. Jeśli chcesz zadbać również o całe ciało to mają też fajne produkty. Polecam bardzo.
ODPOWIEDZ