Odzież ciążowa

walentyna
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:02 pm

Odzież ciążowa

Post autor: walentyna »

Jakie jest wasze zdanie? Jestem w 15tc już czuję, że ciężkawo się robi w moim pasie, brzuszek się zaokrągla. Luźne bluzki się jeszcze znajdą, ale spodnie? Czy też sukienka ? Bo ja znalazłam sklep z odzieżą ciążową fashionpolska/pl/odziez-ciazowa Jakaś alternatywa może?
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Odzież ciążowa

Post autor: Jola »

A skoro już o ciąży mowa, to jak się do niej przygotowywałyście? Czy warto opierać się na kalendarzach ciąży, takich jak na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/17-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Czy Wy korzystałyście z takiego kalendarza?
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Odzież ciążowa

Post autor: erica »

Jejku to, że jesteście w ciąży, to nie znaczy że musicie się nudno ubierać. Wystarczy kupić ubranie o rozmiar większe i gotowe. A w sklepie Pyskaty Zamsz znajdziecie nawet kozaki baldini i inne markowe dodatki. Możecie sobie sprawdzić, bo wybór jest spory.
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: Odzież ciążowa

Post autor: Magnessja »

Ja w ciaży chodziłam głównie w leginsach i dresach :D no i zamówiłam już na przyszlosc staniki do karmienia valetta/pl/collections/biustonosze-do-karmienia to akurat jest bardzo bardzo przydatne
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Odzież ciążowa

Post autor: meguna »

Do karmienia najlepiej sobie kupić biustonosz z otwieraną miseczką czarny - sprawdza się rewelacyjnie i mówię to z własnego doświadczenia. Polecam to rozwiązanie.
ODPOWIEDZ