Dyzortografia

Botla
Posty: 26
Rejestracja: czw sie 20, 2020 9:46 am

Dyzortografia

Post autor: Botla »

"Czy u ktoś ma dziecko z dysortografią? My właśnie to odkryliśmy u naszego 9latka i jesteśmy na początku drogi(psycholog,poradnie)..napiszcie proszę czy jest to dysfunkcja której można się pozbyć? Np.jakimiś ćwiczeniami, czy poprostu wyrasta się z tego.

Jestem troszkę zmartwiona bo to bardzo utrudnia dziecku naukę, nie mówiąc już o problemie z przedmiotem jakim jest j.polski.

Poratujcie jak działać, żeby dziecku pomóc.
"
Jones
Posty: 9
Rejestracja: czw maja 21, 2020 7:48 am

Re: Dyzortografia

Post autor: Jones »

"Można wyuczyć na pamięć tak naprawdę. Ja nauczyłam się pisząc wiadomości na telefonie. Niestety utrudnia życie, ale starajcie się o oponie z poradni wtedy będzie miał zajęcia wyrównawcze plus inne ocenianie np. na sprawdzianach.



Polecam szczególnie tę ksiażkę: pzwl/pl/Psychiatria-dzieci-i-mlodziezy-Tom-1,162379111,p.html
"
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Dyzortografia

Post autor: miszka90 »

Uważam, że wizyta u psychologa w tym przypadku będzie jak najbardziej właściwa. Jeżeli jesteście z takich miast jak Warszawa, Kraków bądź Wrocłąw, to polecam umówić się na wizytę do centrum-terapii/pl/ Plus jest taki, że na wizytę nie trzeba długo czekać.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Dyzortografia

Post autor: jezykowa »

Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawy artykuł jak pokonać trudności w nauce. Polecam go każdemu kto ma problemy z nauką. Ja mam zamiar pomóc córce w nauce. Ma spore problemy z zapamiętywaniem różnych rzeczy.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
ODPOWIEDZ