Od czego zacząć powiększanie ust?

Toxiclady
Posty: 155
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:14 pm

Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: Toxiclady »

"Od czego zacząć powiększanie ust?

Wybór metody kliniki, lekarza? Jak byście do tego podeszli na starcie?

Szukam informacji tutaj dermoklinika/pl/medycyna-estetyczna/strefa-twarzy/asymetryczne-lub-male-usta

i juz sporo wiem, wiec to ważne, ale chętnie porozmawiam z kims kto jest już po i może coś wiecej doradzić tak czysto z doświadczenia?
"
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: miszka90 »

Przy zabiegu powiększania ust warto zadbać o dobre znieczulenie. Ja od dłuższego czasu pracuję na permanent24/pl/pl/p/Angel-of-Lips-znieczulenie-ust-na-przerwany-naskorek-topical-anesthetic-for-broken-epidermis/241 i bardzo polecam. Moje klientki również sobie chwalą.
nutki
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:44 am

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: nutki »

Od wizyty w sprawdzonym gabinecie medycyny estetycznej :) Ja polecam szczególnie Magiczną Klinikę, chodzę do nich od dawna i każdy kolejny zabieg sprawia, ze mam ochotę na więcej :) Ceny zabiegów nie są wysokie, poza tym ma się pewność, ze zabieg przeprowadzi doświadczony lekarz.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Od czego zacząć powiększanie ust?

Post autor: sarsa »

no tak, bez wizyty w klinice medycyny estetycznej się nie obejdzie :) też myślę o powiększaniu ust i szukam sprawdzonego miejsca w Warszawie. Co sądzicie na temat Sfery na Alejach Jerozolimskich https://www.klinikasfera.pl/ ? Warto się do nich umówić?
ODPOWIEDZ