Wyprawka dla dziecka

Lili
Posty: 78
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 9:22 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: Lili »

Sporo ciekawych pomysłów na to co przyda się w wyprawce. A od siebie dodam, że przyda się również chusta dla niemowlaka. Bardzo przydatny gadżet, który przyda się w codziennym użytkowaniu. Taka chusta powinna być markowa, certyfikowana i ergonomiczna. W sklepie tulisie/pl mają bardzo duży wybór takich chust i warto zerknąć. Sklep Tulisie wspiera dzieci potrzebujące przekazując im część pieniędzy z każdej transakcji dla nich. To fajna akcja, którą możemy wspierać.
julitta
Posty: 165
Rejestracja: czw paź 01, 2020 1:46 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: julitta »

My zdecydowaliśmy się na włączenie do diety malucha ekologicznych słoiczków marki HiPP. Wybrałam słoiczki z serii Pierwsza Łyżeczka bo są to produkty jednoskładnikowe, a porcja idealnie sprawdza się na jeden posiłek. Są ekologiczne i posiadają certyfikat BIO.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: siłaczka »

Ja ostatnio dużo czytalam o karmienie dziecka spod pachy Jest to najbardziej poleczana metoda kaarmienia niemolaka. W późniejszym terminie warto mieć np rogal do karmienia.
walentyna
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:02 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: walentyna »

Gdy szykujesz wyprawkę dla malucha nie możesz też zapomnieć o kąciku dla niego w waszej sypialni lub jego własnym pokoju jeśli masz dużo pomieszczeń. W urządzeniu pomoże Ci blog rodzickontradziecko/pl/dom/czego-nie-moze-zabraknac-w-pokoju-niemowlaka/ Teraz będziesz wiedział co jest potrzebne niemowlakowi w pokoju.
kluska
Posty: 191
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: kluska »

My też zdecydowaliśmy się na słoiczki HiPP z serii Pierwsza Łyżeczka. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Przede wszystkim dlatego, że nie mają dodatku cukru i są całkowicie ekologiczne.
BeataE0020
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: BeataE0020 »

Jeśli przy wyprawce dla dziecka będziecie szukać odpowiedniego wózka to polecam zapoznać się z venicci/pl/ :) Długo szukałam takiego wózka, który będzie mały i lekki, ze względu na wyposażenie i funkcje wybraliśmy właśnie Venicci i nie żałujemy. Gondola i spacerówka to same plusy, świetnie wykonane, bardzo praktyczne rozwiązania.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: jezykowa »

Ja dzisiaj szukałam spódniczki i sukienki dla córeczki. Trafiłam na ofertę 5-10-15 51015kids.eu/niemowlak/spodnice i przepadłam. Nie sądziłam, że mają aż tyle świetnych ubranek dla maluchów. Kupujecie w tym sklepie?
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: fusia »

Obowiązkowo musisz wybrać odpowiedni wózek, a wbrew pozorom to nie łatwe zadanie. Mi zależało na małym, lekkim wózku, który zmieści się do małego bagażnika a będzie na tyle duży i wytrzymały, aby zmieścić nawet trzylatka. Taki właśnie jest Cavoe Osis, który szczerze Ci polecam. Dla mnie to ideał.
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: misiaczkowa »

Warto zaiteresować się tą ofertą tu bee/pl/11257-kosmetyki-dla-dziecka Dobór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji dziecka jest bardzo ważny. Tu jest ich bardzo duży wybór i to w dużej mierze w cenach promocyjnych.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: miszka90 »

Jeśli cenicie sobie eko rozwiązania, również podczas kompetowania wyprawki, to powiem wam szczerze że świetnym wyborem mogą byc pieluszki AIO Poczytajcie sobie o nich :) Są wielorazowe i na pewno nie będziecie mieć problemu z odparzeniami u maluszka.
ODPOWIEDZ