Co na prezent

Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Co na prezent

Post autor: Miszka »

Pomyśl jaka biżuteria będzie dla Niej odpowiednia. Nie zawsze pasuje srebro czy złoto. Moim zdaniem rodzaj biżuterii powinno dobierać się do stroju, lub osoby. Tak by pasowało wszystko do siebie. W końcu to biżuteria jest dopełnieniem naszego stroju. Gdy ja szukałam biżuterii trafiłam na ten sklep ankabizuteria/pl/5-bizuteria. Mają tam wiele fajnych kompletów. Mogą pasować na każdą okazję.
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Co na prezent

Post autor: rodzynek »

A może warto wybrać na prezent bransoletki pozłacane To bardzo eleganckie bransoletki z zawieszkami. Myślę że dobrym prezentem może być bransoletka z zanakiem zodiaku.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Co na prezent

Post autor: fusia »

Moim zdaniem warto jest dawać praktyczne prezenty, z których ktoś będzie mógł skorzystać. Na stronie: teaverso/pl/AKCESORIA/ znajduje się oferta sklepu z kawami, herbatami, ale znaleźć w niej można także akcesoria do parzenia tych napojów. Na pewno znajdziesz tutaj coś, co nada się na prezent.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Co na prezent

Post autor: miszka90 »

Dokładnie, ja też jestem zdania że takie uniwersalne prezenty to najlepszy wybór :) Moja koleżanka ostatnio odprawiała niewielkie urodziny i podarowałam jej zestaw z herbatą, a to dlatego że wiem że uwielbia herbatę :) Zamówienie złożyłam w cupandyou/pl/prezenty/prezent-dla-kolezanki-na-urodziny.html Sprawdźcie ich ofertę, może i wam coś wpadnie w oko.
Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Re: Co na prezent

Post autor: Liliana »

Mąż ostatnio zabrał mnie na romantyczną kolację do restauracji Bubbles i podarował piękny komplet biżuterii. Niby obcykany sposób ale mi się bardzo podobał :) Czy wy również lubicie takie tradycyjne randki/ prezenty czy jednak wolicie coś bardziej wyszukanego?
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Co na prezent

Post autor: jezykowa »

Moja babcia ma niedługo urodziny i długo zastanawiałam się nad prezentem dla niej. Z pomocą przyszedł mi ten artykuł cewe/pl/blog/fotoksiazka-na-80-urodziny-pomysl-na-prezent/ Dzięki niemu mam pomysł na prezent dla babci i jutro zacznę go realizować.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
BeataE0020
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Co na prezent

Post autor: BeataE0020 »

Ja bym na pewno postawiła na klasykę w postaci bransoletki, która idealnie się sprawdzi jako klasyczny upominek dla niej. Na sadva/pl/pl/31-bransoletki-na-sznurku możecie znaleźć przepiękne bransoletki na sznurku.
Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Re: Co na prezent

Post autor: Miszka »

Najlepszym prezentem dla kobiety jest biżuteria. każda kobieta ucieszy się z naszyjnika czy kolczyków. Więc zastanawiając się nad prezentem to wlasnie biżuterie trzeba brać pod uwagę. Kilka ładnych biżuterio widziałam tutaj ankabizuteria/pl/bizuteria-damska . Zależy jeszcze co się komu podoba ale tam widziałam biżuterie trafiającą w każdy gust.
nutki
Posty: 65
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:44 am

Re: Co na prezent

Post autor: nutki »

a może voucher do studia tatuażu ? myślę, ze jeśli tylko solenizant marzy o takiej dziarce to prezent będzie na pewno strzałem w 10 :) jeśli chodzi o sprawdzone studio w stolicy to bez dwóch zdań polecam Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej 32 :) super ludzie, rewelacyjny klimat, piękne tatuaże.
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Co na prezent

Post autor: misiaczkowa »

"Ja zaczynam szukać pomysłów na prezenty świateczne. Trafiłam na taką ofertę tu bee/pl/t/pomysly-na-swiateczne-prezenty

Są tu kosmetyki najlepszych marek. Ale też znajdziecie też inne propozycje. Mojemu bratu na pewno spodoba się zestaw do sushi.
"
ODPOWIEDZ