Tani, dobry telefon

Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Tani, dobry telefon

Post autor: Liliana »

Cześć, czy wiecie że porządne smartfony wcale nie muszą być drogie? Ja wcześniej wirowałam pomiędzy znanymi markami i to był mój błąd bo zwyczajnie przepłacałam. Teraz kupiłam magazyn.ceneo/pl/artykuly/realme-7-specyfikacja i jestem mega zadowolona.
laughts
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:02 pm

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: laughts »

Niestety nie zawsze tani oznacza dobry. Ale wiadomo każdy kupuje taki telefon na jaki go stać. Ja także jakiś czas temu kupiłam w okazyjnej cenie świetny telefon i teraz już wiem dlaczego był tak tani bo coś z nim jest nie tak. Dlatego też szukam gdzie można by oddać go do naprawy. I tak też między innymi tutaj medicphone/pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-iphone/ znalazłam bardzo dobry serwis od telefonów.
greta
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:14 am

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: greta »

Możliwe ale weź też pod uwagę to czego ktoś konkretnie oczekuje od telefonu. Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo a tu femino/pl/sygnaly-ze-partner-podsluchuje-moj-telefon-gdzie-zaczyna-sie-toksyczna-kontrola/ czytałam że można zapewnić je instalując aplikację usecrypt
Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: Miszka »

Zastanawiam się gdzie wysłać mojego Samsunga do naprawy. Coś za bardzo sie wiesza i wole żeby ktoś do niego zajrzał. Znajomi mówili, ze tutaj zbitytelefon/pl/iphone-8/483-niedzialajacy-poprawnie-glosnik-dolnygorny-w-telefonie-iphone-8.html zajmują się takimi rzeczami i bezpośrednio naprawiają te telefony. Korzystaliście może z ich usług ?
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: siłaczka »

Ja tanio kupiłam telefon używany na darmowym serwisie ogłoszeniowym Pokato. Aż trudno uwierzyć, że ludzie wystawiają do sprzedaży prawie nowe telefony. Jak chcecie dobry a tani telefon to sprawdźcie ten serwis - warto.
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: rodzynek »

Ja szukając telefonu dla siebie trafiłem na taka ofertę tu abfoto/pl/produkty/telefony/smartfony Jest tu bardzo dużą oferta smartfonów i telefonów od najlepszych marek. A poza tym jest dużo propozycji telefonów w cenach promocyjnych. Można też kupić telefon w korzystnych ratach. Zobaczcie sami.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: fusia »

Nawet jeśli telefon nie był drogi i tak należy zadbać o jego ochronę. Myślę, że wpis ze strony: olsztyn/com/pl/artykul,silikonowe-etui-do-redmi-9a-tani-i-skuteczny-sposob-na-ochrone-telefonu,32250.html w tym przypadku może Ci się przydać, więc warto poświęcić mu chwilę.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: jezykowa »

Nie zapominaj o etui i szkle ochronnym na nowy telefon. Tutaj sklep.3mk/pl/huawei/p50-pro/folie-i-szkla-ochronne znajdziesz duży wybór szkieł i etui w dobrych cenach. Ja uważam, że powinno się dbać o telefon niezależnie od tego ile kosztuje.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: fusia »

W kwestii telefonu, myślę, że wybór jest łatwiejszy, natomiast co do sieci komórkowej, to z tego, co zdążyłam zauważyć, najtańszy abonament i internet na kartę ma https://otvarta.pl/ . Sama od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą operatora i ta sieć wzbudza największe zaufanie. Do tego wszystkiego, mają szybki internet i internet 5G.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Tani, dobry telefon

Post autor: miszka90 »

Ja polecam telefony z systemem android, ponieważ jest to system który super się rozwija i co rusz ma nowe funckje. Na stronie http://bezpiecznysmartfon.pl/a,htdx można znacznie więcej przeczytać na ten temat
ODPOWIEDZ