co na prezent dla męża na Walentynki

misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: misiaczkowa »

Co kupujecie w prezentach walentynkowych dla swoich partnerów? Macie jakieś ulubione sklepy?
babunia
Posty: 41
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:00 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: babunia »

Czasami nie trzeba dużo wydawać pieniędzy,kupować nie wiadomo jakich okazałych prezentów by wieczór okazał się udany.Czasami mniej znaczy więcej.Zorganizuj dla swojej walentynki romantyczny wieczór,kup kilka oryginalnych dekoracji walentynkowych,które umilą wieczór,sprawią,że w pokoju,przy stole będzie panował odpowiedni nastrój.Dekoracje Walentynkowe ceneo/pl/oferty/dekoracje-walentynkowe mogą być w wielu kolorach,mogą sprawić,że w pomieszczeniu będzie panowała przytulna atmosfera.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: siłaczka »

Ja miałam nie szaleć z drogim prezentem na Walentynki. Ale trafilam na taka ofertę tu smaczajama/pl/pl/p/Szampan-Moet-Chandon-Rose-Imperial-12-0%2C75l/3717 To francuski szampan różowy, który powstał na bazie trzech różnych gatunków winogron. Mąż go bardzo lubi, więc postanowiłam mu zrobić niespodziankę.
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: Jola »

A może coś związanego z jego pasją? Mój akurat interesuje się wędkarstwem, więc wybrałam dla niego kilka rzeczy ze sklepu corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Prezent_dla_wedkarza/23. Jestem przekonana, że się ucieszy, bo to coś, co na pewno mu się przyda ;)
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: Magnessja »

Na walentynki kupuje się kobietom często bieliznę, ale dla panów też można zamówic, na przykład na valetta/pl/collections/bielizna-meska :) moim zdaniem super pomysl!
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: rodzynek »

A może zainteresuje was ta oferta na prezent dla meża - zobaczcie tu bee/pl/t/walentynki-dla-niego Macie tu bogaty wybór herbat o różnych smakach. A też i kosmetyki dla panów. Ja np bym się nie pogniewał na prezent w postaci kremu czy balsamu.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: Deryl »

Jeżeli chodzi o prezent dla męża to polecam skorzystać z możliwości jakie daje dobrze dobrana książka. Podaruj mu na przykład taki kryminał taniaksiazka/pl/seria/cztery-zywioly-saszy-zaluskiej bo na pewno się spodoba. Katarzyna Bonda to znana i ceniona pisarka kryminałów więc dobra zabawa gwarantowana.
daktylia
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 08, 2021 5:56 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: daktylia »

"Mój mąż od dawna nosi okulary i widzę, że strasznie się w nich męczy,dlatego też w prezencie dla niego kupiłam ostatnio soczewki progresywne optiland/pl/soczewki-progresywne

Teraz nie tylko może czytać swoje ulubione czasopisma,ale też nie wstydzi się,nie gubi ciągle okularów i znacznie podniósł się jego komfort życia.
"
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: co na prezent dla męża na Walentynki

Post autor: fusia »

Myślę, że można sobie kupić jakieś fajne przebrania erotyczne - https://sexshop112.pl/87-kostiumy-przebrania-erotyczne i na przykład urządzić taniec wieczorem :D Myślę, że każdy facet z takiego prezentu z okazji Walentynek się ucieszy :) Lepiej stawiać na przeżycia, doznania niż na rzeczy materialne. Takie jest moje zdanie.
ODPOWIEDZ