Zakupy internetowe

Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Zakupy internetowe

Post autor: Miszka »

Od jakiegos czasu planuje wymiane pościeli w całym domu. Zastanawiam się nad zakupem kilku kompletów. Teraz przed świętami można trafić na wiele fajnych promocji. Widziałam, ze tutaj estilex/pl/75-dom , można takie rzeczy kupić w całkiem fajnych cenach. Wy gdzie zazwyczaj kupujecie pościel? Robicie takie internetowe zakupy ?
Miriam
Posty: 38
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:19 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Miriam »

A mi zależy na tym aby kupić przez internet nowy smartfon Xiaomi Mi 11 Lite magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-mi-11-lite-specyfikacja tylko jeszcze czekam aż pojawi się w sklepach. Dopiero będzie jego premiera, a ja już jestem nim zachwycona. Będę mogła nareszcie robić świetnej jakości zdjęcia wgrać wszystkie potrzebne aplikacje.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: siłaczka »

Ja mam w internecie ulubioną księgarnię, gdzie ksiązek wybór jest bardzo duży a ceny przyzwoite. Właśnie trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/w-cieniu-babiej-gory-irena-malysa-p-1452475.html Przeczytałam streszczenie i wydaje mi się że to będzie dobry kryminał. Babia Góra to znany nam wszystkim szczyt. Grupa przyjaciółek urządza tam wieczór panieński. Rano okazuje się że niedoszła panna młoda nie żyje.
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Magnessja »

Powiem wam, że zakupy internetowe dla mnie są genialne. Nie lubię przebywać w galeriach, w tłumach. A na lovita/pl/collections/pizamy zamawiam sobie co mi pasuje i przychodzi paczuszka prosto do domu
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Jola »

Ja również bardzo lubię robić zakupy przez internet ;) W sklepach on-line kupuję na przykład przyrządy do ćwiczeń, artykuły do domu itp. Sporo fajnych rzeczy zawsze udaje mi się znaleźć w sklepie internetowym costway/pl/. Ceny nie są tam wygórowane, a za dostawę nic nie trzeba płacić. W ofercie mają między innymi meble, zabawki, gadżety, akcesoria do auta, sprzęt AGD i wiele innych. Polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: jezykowa »

Jeśli chodzi o rzeczy dla dzieci to polecam ten sklep dla dzieci. Wpadłam na niego gdy szukałam mebli do pokoju dziecięcego i powiem szczerze, że oferta jest naprawdę bardzo rozbudowana. Poza meblami kupisz tam też ubranka, akcesoria dla dzieci, zabawki itd.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
rodzynek
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:38 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: rodzynek »

Ja w internecie trafiłem na taką ofertę tu marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html A że jestem na etapie urządzania siłowni domowej to ta suwnica do treningu nóg, spalania tkanki tłuszczowej mi się spodobała. Mam też zamiar zobaczyc inne propozycje tego sklepu.
Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: Miszka »

Zazwyczaj robię zakupy w Carrefourze, tam kupię produkty spożywcze ale również fajne gadżety do domu czy też chemię.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Zakupy internetowe

Post autor: siłaczka »

Ja lubie zakupy w internecie. Ostatnio trafiłam na okulary do czytania Są bardzo wygodne, eleganckie, a co ważne oczy przy czytaniu przestały boleć.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Zakupy internetowe

Post autor: fusia »

Nie zawsze zakupy internetowe się sprawdzają. W przypadku zakupu materiałów budowlanych albo wykończeniowych lepiej jest udać się do sklepu stacjonarnego. Najlepiej rozważyć sklepy obi, które zawsze są dobrze wyposażone, mają szeroki wybór produktów i dobre ceny.
ODPOWIEDZ