Magazyn

Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Magazyn

Post autor: Miszka »

Wiem, ze w wielu przypadkach bardzo potrzebne sa europalety. Moim zdaniem ważne jest to by kupić je też w dobrym stanie. Szukałam takich palet i widzialam że tutaj saspalety/pl/ są takie dostępne.
Olga39
Posty: 125
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:56 pm

Re: Magazyn

Post autor: Olga39 »

Tak, to raczej standard w kontekście zaopatrzenia magazynów. Właśnie dlatego ja uważam, że powinniście z rozsądkiem wybrać palety, które będziecie chcieli zastosować u siebie. Najlepiej będzie, jeśli zajrzycie do epal.org/pl/palety/epal-3 i dowiecie się więcej na temat takich palet, bo być może one okażą się dla Was odpowiednim rozwiązaniem.
tekst sponsorowany
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Magazyn

Post autor: meguna »

Ja ostatnio regały zamawiałam na e-regaly/pl/ Tylko tam mieli możliwość dopasowania regału do każdej powierzchni co mocno ułatwiło logistyczne ustawienie regałów na magazynie. Bardzo mało firm daje takie to możliwości, a podstawa każdego magazynu jest odpowiednie ustawienie regałów
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Magazyn

Post autor: jezykowa »

Gdybyś chciał wynająć wózki widłowe do swojej firmy zajrzyj tutaj riwal/com/poland/pl-pl/wynajem/wozki-widlowe Riwal ma bardzo dobrą ofertę wózków widłowych, podnośników koszowych, podestów ruchomych itd. Sama myślę o nawiązaniu współpracy z tą firmą.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
bati
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:13 am

Re: Magazyn

Post autor: bati »

Czego by nie powiedzieć, to jednak na pewno będziecie potrzebować odpowiedniego wyposażenia na magazynie. I w tym względzie myślę, że warto sprawdzić ofertę firmy amRACK, która zajmuje się właśnie produkcją i projektowaniem czegoś takiego jak nowoczesne i dobre regały magazynowe . Myślę, że z nimi szczególnie uda wam się coś dobrze wykonać.
Liliana
Posty: 84
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:15 pm

Re: Magazyn

Post autor: Liliana »

Ostatnio mój brat w magazynie miał problem z kilkoma wózkami widłowymi. Potrzebował konserwatora i sprawdzenia ich pod względem technicznym aby przeszły przez UDT. Na szczęście dzięki firmie agforklift/pl/udt/ wszystko się udało sprawnie załatwić.
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Magazyn

Post autor: dubeltowa »

No u nas na magazynie ostatnio bardzo sie przydały takie wozki transportowe glasslift/pl/sprzedaz/wozek-transportowy/ do przewozu szkła, a wiadomo, ze to ciezkie jak diabli wiec taki wozek musi byc naprawde wytrzymały
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Magazyn

Post autor: Jola »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby jakieś profesjonalne magazyny do wynajęcia poznań, to polecam skontaktować się z firmą Luvena Nieruchomości, która zajmuje się właśnie takim wynajem :) Moim zdaniem w wielu przypadkach wynajęcie takiej powierzchni magazynowej opłaca się o wiele bardziej, niż budowa własnej, dużej hali ;) Tak więc sądzę, że warto z tego skorzystać :) Na pewno będziecie zadowoleni ;)
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Magazyn

Post autor: jezykowa »

Daj sobie spokój z wynajmowaniem magazynu... To się w ogóle nie opłaca na dłuższą metę. Sama wynajmowałam magazyn i żałuję. Teraz chcemy zgłosić się do Commercecon żeby wybudowali dla nas dwie hale magazynowe. Zaoszczędzimy w ten sposób mnóstwo pieniędzy.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Magazyn

Post autor: siłaczka »

Moj maż prowadzi magazyn. Ja staram się czasami mu pomagać. A ostatnio trafiłam na ofertę tu almig/pl/ Wtm sklepie jest sporo propozycji nowoczesnych urzadzeń do magazynu. Mnie zaciekawiła oferta sprężarek COMPACK 2-3, które dzięki małym gabartom sprawdzają się nie tylko w magazynie, ale też w garażu, zakladzie, warsztacie. Praktycznie w każdym miejscu.
ODPOWIEDZ