Szukam adwokata

Awatar użytkownika
Jiama65
Posty: 93
Rejestracja: sob lis 09, 2019 1:15 pm

Szukam adwokata

Post autor: Jiama65 »

Hejka, od jakiegoś już czasu szukam sprawdzonego adwokata. Korzystaliście z takich usług i możecie kogoś polecić? Sporo dobrego w internecie czytałem na temat tej kancelarii https://adwokat-kaliszewski.pl . Myślicie, że warto się na nią zdecydować, czy może lepiej poszukać czegoś innego? Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc!
...małżeństwo i dzieci zmieniają kobietę.
isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Szukam adwokata

Post autor: isia94 »

A skąd jesteś? Łatwiej będzie zaproponować kogoś konkretnego. Jeśli to by miała być obsługa prawna w Krakowie to do tej kancelarii się odezwij migas-adwokat/pl/zakres_dzialalnosci.php . Mają szeroki zakres działalności. Jest możliwość skorzystania z porady online co obecnie jest bardzo komfortowym rozwiązaniem.
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: Szukam adwokata

Post autor: fabryczna »

Prawnik dla firm? To nic lepszego niż kancelaria Kopko kancelaria-kopko/pl/pisma-procesowe-warszawa/ . Możecie sobie sprawdzić ich wiedzę po ilości spraw wygranych, ale także sprawdzając, z kim na co dzień mają kontakt. Dla mnie właśnie po tym poznaje się dobrego prawnika. No, ale to tylko może być moje zdanie.
lawina
Posty: 72
Rejestracja: pn maja 11, 2020 3:27 pm

Re: Szukam adwokata

Post autor: lawina »

Zanim skorzysta się z oferty konkretnej kancelarii to najlepiej zrobić najpierw rozeznanie. Ja musiałam trochę podpytać znajomych o sprawdzonych prawników i jednogłośnie stwierdzili, że radcaprawny-trojmiasto/pl - Kancelaria Rozwodowa jest po prostu najlepsza. Zajmuje się klientem indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. A o to właśnie mi chodzi.
Miriam
Posty: 38
Rejestracja: wt lis 10, 2020 6:19 pm

Re: Szukam adwokata

Post autor: Miriam »

Zastanawiam się, jaka kancelaria byłaby dla mnie dobra jeśli chodzi o zajęcie się sprawą uzyskania zadośćuczynienia za szkodę moralną. Wiem, że znajoma korzystała z usług tego zespołu adwokatów wieksze-odszkodowanie/pl/ . Może też powinnam się do nich zgłosić skoro mają na swoim koncie bardzo dużo wygranych procesów?
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Szukam adwokata

Post autor: miszka90 »

I jak, udało ci się kogoś znaleźć? Jeśli nadal szukasz, to myślę że warto zgłosić się do Adwokat Wiktoria Domaradzka Prowadziłam rozmowy wstępne z różnymi adwokatami ze stolicy, ale tylko adwokat Domradzka wzbudziła we mnie zaufanie. Nie pomyliłam się.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Szukam adwokata

Post autor: erica »

Natomiast moja kuzyna nie tylko korzystała ostatnio z usług adwokata, ale jednocześnie też z takiej agencji detektywistycznej detektywi.net/detektyw-gdansk/ . Potrzebowała do wygrania sprawny nienamacalnych dowodów i oni dla niej zdobyli, także super... Takie usługi też bardzo się przydają, aby wykryć prawdę i udowodnić czyjąś winę.
darna
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:54 am

Re: Szukam adwokata

Post autor: darna »

Adwokat jest pomocny w wielu sprawach. Sama wychodzę z założenia, że lepiej się poradzić kogoś kto ma wiedzę i doświadczenie, niż wpędzić się w jeszcze większe kłopoty. Dla mnie nieoceniona była pomoc adwokata Łukasza Węgłowskiego. ma swoją kancelarię w Szczecinie. Specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, ma bardzo duże doświadczenie. A poza tym jest bardzo kontaktową osobą, zawsze stara się o jak najlepsze rozwiązanie.
tomi
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:03 am

Re: Szukam adwokata

Post autor: tomi »

Adwokata i profesjonalnej pomocy prawnej to ja potrzebowałem z moim nieszczęsnym kredytem we frankach. Na początku tak dobrze szło, a potem... nawet nie chce mi się do tego wracać. Budujące jest to, że teraz mam pomoc cleverstep/pl/ na których od samego początku mogę polegać. U nich analiza umowy kredytowej pod kątem klauzul niedozwolonych jest bezpłatna. Mogą się do nich zgłaszać osoby z całej Polski, odległość dla nich to nie problem. Ja też nie jestem z Poznania.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Szukam adwokata

Post autor: sarsa »

a może jest tu ktoś kto poszukuje dobrego prawnika we Włoszech ? Jeśli jest to windykacja czy długi to na pewno warto zgłosić się do sprawdzonej kancelarii emiliakruk/com/pl/2020/03/16/windykacja-naleznosci-we-wloszech/. Mają doświadczenie, znają się świetnie na wszystkich aspektach prawa włoskiego. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta i profesjonalną obsługę prawną.
ODPOWIEDZ