Jaki prezent rocznica ślubu

blobers
Posty: 15
Rejestracja: pn lis 02, 2020 7:28 am

Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: blobers »

Słuchajcie, zastanawiam się jaki prezent rocznica ślubu będzie najlepszy dla moich znajomych. Tak sobie pomyślałem, że może jakaś gra planszowa dla par. Myślicie, że to będzie dobre rozwiązanie? A może znacie jakąś ciekawą grę, którą moglibyście mi polecić?
Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: Pati »

Nie tylko z okazji rocznicy ślubu mamy problemy z prezentami. Bo jednak na każdą okazję warto kupować ciekawe prezenty. Dlatego też postanowiłam poszukać jakiś inspiracji w intrenecie. I dzięki temu udało mi się trafić na taki o to artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/Co-kupic-na-prezent-Pomysly-na-podarunki-na-kazda-okazje z którego to można znaleźć wiele bardzo ciekawych inspiracji.
misiaczkowa
Posty: 354
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:43 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: misiaczkowa »

A moze zobacz tu iokulary/pl/ Jest tu bardzo duża oferta okularów przeciwsłonecznych damskich, męskich. Okulary od najlepszych marek, o różnych wzorach oprawek. Modne i eleganckie. Może to będzie dobry pomysl na prezent.
Domis3223
Posty: 31
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:51 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: Domis3223 »

Według mnie fajnym prezentem na rocznice ślubu może być zestaw piór oczywiście nie od męża dla żony tylko jeżeli jesteśmy gościem na tego typu imprezie. Taki zestaw dwóch piór z fajnym grawerem to bardzo dobry pomysł, bo jest to przydatny prezent, ale nie oklepany. Ja widziałam fajne pióra w sklepi twojepioro/pl/ w szerokiej ofercie tego sklepu, znajdziecie na pewno coś odpowiedniego dla siebie.
babunia
Posty: 41
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:00 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: babunia »

Fajnym pomysłem może też być wspólny wyjazd,warto pojechać w miejsce wyjątkowe,przyjazne turystom,oferujące bogate życie nocne.Takim miastem jest Kraków,wybierając nocleg,warto skorzystać z oferty hotelu Grand Ascot.
hotel 4 gwiazdki kraków to miejsce wyjątkowe,w którym wypoczniecie,nacieszycie się sobą,zrelaksujecie się,dobrze zjecie,posmakujecie najlepszych win w otoczeniu pięknych aranżacji.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: siłaczka »

Ja ostatnio trafiłam na tka ofertę tu eyewear24.net/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne_Damskie_Burberry-1613.html Damskie okulary przeciwsłoneczne znanej marki. Myślę ze mamie się spodobają okulary o wzorze oprawki kocie oczy. Gorzej z prezentem dla taty, on nosi okulary korekcyjne, więc muszę wymyśleć coś innego.
walentyna
Posty: 42
Rejestracja: pn sty 27, 2020 10:02 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: walentyna »

Hej, pomóżcie mi wymyślić jakiś prezent na rocznicę ślubu dla rodziców. Chcieliśmy z rodzeństwem zafundować im coś super, myśleliśmy o wypadzie za granice, ale w obecnej sytuacji pandemii odpada...Rocznica ślubu już za miesiąc a nam brakuje pomysłów, wszystkie potrzebne sprzęty domowe tez mają...to 20 rocznica ślubu więc chcemy się naprawdę postarać. Znalazłam ciekawe prezenty na 20 rocznice ślubu picarta/pl/prezent-na-20-rocznice-slubu/ ale zdecydowac się trudno.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: Deryl »

Wszystko zależy od tego co druga połówka lubi, na przykład moja żona uwielbia czytac ksiażki i na stronie jaką jest taniaksiazka/pl/dzienniki-1956-1958-agnieszka-osiecka-p-1490643.html Znalazłem interesującą książkę która powinna się jej spodobac. Ceny tutaj są naprawdę atrakcyjne więc na pewno coś wybiorę
Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: Magnessja »

A bielizna koronkowa? Wydaje mi się, że to się spodoba kobiecie :) i to też miłe będzie dla twojego oka! Ja mogę polecic sklep w ktorym kupuje zazwyczaj valetta/pl/collections/komplety-bielizny-koronkowej
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Jaki prezent rocznica ślubu

Post autor: dubeltowa »

Nooo koronkowa bielizna mega, mnie sie bardzo podoba. Taka zmysłowa... elegancka no i seksowna. Ostatnio zamowilam sobie kilka zestawów na superlove/pl
ODPOWIEDZ