kotły pelletowe

deborah
Posty: 541
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:16 pm

kotły pelletowe

Post autor: deborah »

Jaki system ogrzewania wybrać - kotły pelletowe Katowice czy węglowe?
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: fabryczna »

A jeśli chodzi o ogrzewanie w hali magazynowej, to czy Waszym zdaniem takie kotły będą dobrym wyjściem? Ja się nad tym zastanawiam, bo w sumie w tej firmie ratgar/pl/oferta-dla-przemyslu/realizacje/ mogłabym się zastanowić nad realizacjami, ale wolę jeszcze Was zapytać. Wtedy, wiecie, człowiek jest pewniejszy. To jak? Pomożecie mi coś?
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: erica »

A może ktoś z was teraz poszukuje komina dla siebie? Z tego co wiem firma systemykominowe-rauch/pl oferuje bardzo dobre w tym kierunku rozwiązania. Mają tam nowoczesny systemy kominowe o najróżniejszym pokroju. Także można dopasować odpowiedni produkt do swoich oczekiwań. Ja z całą pewnością zdecyduję się na ich usługi, bo jest to rzetelna, profesjonalna firma.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: kotły pelletowe

Post autor: miszka90 »

Ogrzewanie podłogowe to najpopularniejszy system grzewczy, cechujący się nowoczesnością, energooszczędnością oraz estetyką. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się doradztwem i instalacją w tym zakresie, to polecam wam ofertę home.uponor/pl/ Sama miałam przyjemność korzystać z ich usług.
Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: Pati »

Także słyszałam, że coraz więcej ludzi przechodzi na kotły pelletowe. Może i my w końcu zdecydujemy się na zmianę rodzaju ogrzewania. Bo to już najwyższy czas przejść na coś bardziej ekonomicznego i ekologicznego. Udało mi się przekonać męża aby zobaczył co to są te panele na podczerwień ekopodczerwien/pl/panele-na-podczerwien gdyż słyszałam w pracy, że to bardzo ekonomiczne ogrzewanie jest. Także niech sobie mąż na ich temat poczyta.
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: Deryl »

Jeżeli chodzi o kotły pelletowe to mi się wydaje że korzystniejszym sposobem na ogrzewanie będzie na przykład ogrzewanie gazem, nie tylko oferty na takich stronach jak lpgdirect/pl/ Gaz jest w super ofertach cenowych ale i biorąc pod uwagę ekologicznośc to ogrzewanie gazem jest chyba najlepszą możliwością.
Awatar użytkownika
Barth
Posty: 251
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:39 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: Barth »

Sam mam taki kocioł i w połączeniu z takimi grzejnikami https://kociolcenowy.pl/116-grzejniki-panelowe-purmo potrafi zdziałać cuda. Same grzejniki są bardzo efektywne - dostarczają mnóstwo ciepła do całego domu. Cała instalacja nie wyszła drogo, a ja jestem bardzo zadowolony. Jeżeli ktoś potrzebuje takich grzejników to polecam gorąco.
Urodzić dziewczynkę to tak, jakby urodzić kłopot.
Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Re: kotły pelletowe

Post autor: Miszka »

Musisz też wybrać odpowiednie grzejniki a że mamy teraz ogromne możliwości i moga one bardzo fajnie wyglądać. Sama szukałam dekoracyjnych grzejników u Imers imers/pl/ i udało mi się znaleźć coś zachwycającego. A długo nie czekałam bo jakieś 8 dni
fabryczna
Posty: 177
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:59 pm

Re: kotły pelletowe

Post autor: fabryczna »

Pellet jest podobno opłacalny, ale ja tego nie używam i nie jestem w stanie tego potwierdzić. Wiem za to, że można w dużej mierze pomyśleć o tym, żeby mieć własny dom i własne potrzeby. A jeśli tak, to na przykład warto usprawnienia robić w domu, żeby potem nie żałować, że coś nie działa. Na przykład uszczelnianie kominów należy wykonać, kiedy jest ono niezbędnie konieczne.
bati
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:13 am

Re: kotły pelletowe

Post autor: bati »

Oczywiście, że kotły pelletowe, obok tych na eko groszek, są dziś najczęściej wybierane, a wszystko dlatego, że po prostu są ekologiczne. A trzeba też dodać, że inne możliwości są dziś w Polsce poblokowane. Dlatego wydaje mi się, że odpowiedzialnie będzie takie coś zakładać. A do komina możecie założyć bardzo dobry furanflex .
ODPOWIEDZ