Przepisy kulinarne

Marzena21
Posty: 26
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 3:02 pm

Przepisy kulinarne

Post autor: Marzena21 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie możesz odczytać o wiele więcej wyjątkowo wnoszących dużo do życia treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mnie - kuchennerozmaitosci/pl .
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Jola »

A czy znacie jakieś przepisy kulinarne kuchni indyjskiej z wykorzystaniem pasty sezamowej Tahini? Zamówiłam sobie ostatnio taka pastę na stronie internetowej jawo2008/pl/223-pasta-sezamowa-tahini.html. Czy Wy używacie Tahini w Waszej kuchni?
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: siłaczka »

Ja ostatnio skorzystałam z tego przepisu tu bee/pl/burger-wegetarianski-przepis-a-951.html Burger wegetariański jest szybki i prosty w wykonaniu. A co ważniejsze zdrowy i smaczny. Na stałe wejdzie ten przepis do mojej kuchni. Ten sklep ma wiele propozycji zdrowych naturalnych produktów. Warto też zapaznać się z ich blogiem - znajdziecie przepisy na zdrowe potrawy, a też wiele innych przydatnych porad.
babunia
Posty: 41
Rejestracja: sob lis 14, 2020 1:00 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: babunia »

By nasze najstarsze przepisy kulinarne,zwłaszcza te,które mamy od naszych mam czy babć,można oprawić w elegancką ramkę z aluramy/pl/antyramy i zawiesić w centralnym punkcie kuchni.Takie przepisy to wielki skarb dla każdej pani domu,to też wspomnienie potraw,które jadaliśmy w dzieciństwie.
Taki przepis my również możemy przekazać naszym dzieciom,będzie to na pewno ciekawy sposób by nasze potrawy przetrwały przez wiele lat.
laughts
Posty: 101
Rejestracja: sob lut 01, 2020 3:02 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: laughts »

Skoro mowa o przepisach kulinarnych to ciekaw mnie jedno. Gdzie najczęściej zaopatrujecie się w wszelkiego typu przyprawy? Bo nie wiem dlaczego ale zauważyłam, że w naszym sklepiku osiedlowym to nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o przyprawy. To też szukałam jakiegoś rozwiązania w internecie. I tak znalazłam tę stronę ceneo/pl/Przyprawy_jednoskladnikowe/Rodzaj:Kolendra.htm na której to znalazłam przyprawę kolendrę. Także już dokonałam zamówienia.
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: erica »

Na pewno warto postawić też na eleganckie wyposażenie do swojej kuchni na których podamy nasze dania, różne wypieki. W sklepie gastromania/pl, to nawet znajdziecie super produkty typu patera obrotowa. Na pewno takie artykuły Ci się przydadzą.
Pati
Posty: 73
Rejestracja: czw lip 30, 2020 12:45 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: Pati »

Przepisów kulinarnych jest bardzo dużo, ale i tak każdy szuka bardzo dobrej jakości produktów do takich potraw. Więc warto przy okazji znaleźć jakiegoś dobrego i zaufanego dostawcę wędlin i nie tylko. I tak też między innymi dowiedziałam się, że Karol – Zakłady Mięsne znaleźć można bardzo dobre wędliny i nie tylko. Także ja na pewno zapoznam się z ich ofertą.
sarsa
Posty: 151
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:43 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: sarsa »

Przepisów kulinarnych nigdy za wiele :) jeśli szukacie sprawdzonych blogów kulinarnych to zerknijcie sobie na inspiracjedominiki/pl/. Ja znalazłam tu fajny przepis na tartę z owocami, mam też zamiar wypróbować przepisy na soki owocowe i smoothie własnej roboty :)
erica
Posty: 210
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:06 pm

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: erica »

Oj tam przepisów jest masa i na prawdę można zrobić fantastyczne dania/ słodkości i to naprawdę tanio. Ja też znalazłam teraz wiele super pomysłów, ale muszę kupić sobie słoiczki do deserów i inne produkty typu salaterki, ozdobne miseczki. Jakoś w tym kierunku mam biedę w kuchni.
greta
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:14 am

Re: Przepisy kulinarne

Post autor: greta »

Zgadzam się, jest dużo różnych przepisów ale ja tu przepisy/pl/ mam już swoje ulubione, wypróbowane, a te dania smakują nawet lepiej jak u mamy. Moja rodzinka jest zachwycona jak zaskakuję ich coraz to czymś nowym
ODPOWIEDZ