Co do picia na diecie?

Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Co do picia na diecie?

Post autor: Magnessja »

Co poza wodą pijacie w trakcie diety? chciałabym coś orzeźwiającego
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: dubeltowa »

Noo, ja to mam ogólnie problem z pieciem samej wody, dlatego sobie urozmaicam :) Do pracy na przykład często zabieram to foodsbyann/com/product-pol-926-Lemoniada-Rabarbar-Trawa-Cytrynowa.html :) Fajnie orzeźwia no i jest pyszna
RafalCraft
Posty: 61
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: RafalCraft »

Lubię pić kawę, ale musi być dobrej jakości. Świetnie sprawdza się zawsze przed treningiem. Osobiście polecam kawy od swiatekspresow/pl/kawa-ziarnista. Są w dobrej cenie i przede wszystkim super smakują.
Jola
Posty: 274
Rejestracja: wt mar 24, 2020 2:54 pm

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: Jola »

Ja w sumie piję różnego rodzaju herbaty :) Bardzo często sięgam również po zioła i ich mieszanki. Zazwyczaj kupuję takie zioła na wagę, wydaje mi się bowiem, że takie są zdecydowanie lepsze od tych ekspresowych w torebkach :) Ostatnio bardzo często zaparzam sobie na przykład czystka ;) Ma ono zbawienny wpływ na organizm ;) A czy Wam zdarza się pić czasami jakieś napary z ziół?
Awatar użytkownika
Samli
Posty: 507
Rejestracja: ndz lis 03, 2019 1:15 pm

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: Samli »

No zdrowa i dobra jakościowo kawa nigdy nie zaszkodzi na diecie. Oczywiście bez dodatku cukru. Ja swoją kupuję w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo dobra jakościowo i niezwykle aromatyczna. W dodatku mają tam bardzo atrakcyjne ceny jak za takie coś. Koniecznie oferta warta wypróbowania.
Czas płynął, a deszcz nie przestawał padać.
bati
Posty: 108
Rejestracja: śr mar 10, 2021 8:13 am

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: bati »

Oczywiście, że poleca się ogólnie bardzo fajne herbaty, ale one są niestety niesamowicie odpowiednie dla każdej diety. Niemniej jednak, nie trzeba się skupić na jednym smaku. Mamy sporo możliwości i jedną z nich jest na przykład niebieska herbata . Sama się na nią czaję, chcę jej spróbować.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: miszka90 »

Ja piję dużo wody oraz zieloną herbate. Nigdy nie byłam do niej przekonana, ale koleżanka poleciła mi sklep z herbatą fiveoclock.eu i naprawdę bardzo mi posmakowała. Mają w ofercie herbaty zielone z dodatkiem owoców :)
isia94
Posty: 143
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:26 pm

Re: Co do picia na diecie?

Post autor: isia94 »

Idealnym napojem na diecie będzie japońska matcha. Pyszna, zdrowa i idealna przy odchudzaniu. Dodaje energii, wspomaga metabolizm, oczyszcza organizm. Oczywiście taka matcha musi być wysokiej jakości, ale z tym nie ma problemu, bo w sieci jest fajny sklep, z matchą pochodzącą z ekologicznych upraw. Tutaj macie namiary ouritsumatcha/pl/. Dobre ceny i szybka dostawa.
ODPOWIEDZ