Antykoncepcja, co najlepsze

Magnessja
Posty: 323
Rejestracja: śr mar 10, 2021 10:10 am

Antykoncepcja, co najlepsze

Post autor: Magnessja »

Co bedzie najlepsza opcja na antykoncepcje dla mlodej osoby? jakie polecenia?
dubeltowa
Posty: 244
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:46 am

Re: Antykoncepcja, co najlepsze

Post autor: dubeltowa »

ja stosuje te tabletki drovelis, nowosc jesli chodzi o tą formę antykoncepcji :) Maja innowacyjny skład i bardzo dobrze są tolerowane przez organizm. Ja je biore od lipca
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Antykoncepcja, co najlepsze

Post autor: jezykowa »

Ja biorę tabletki anty i jestem z nich zadowolona. Jest też opcja skorzystania z tabletki dzień po - lelum/pl/tabletki-dzien-po-w-polsce/ Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że taka tabletkę lekarz przepisuje w wyjątkowych sytuacjach i nie jest to antykoncepcja do stosowania na co dzień.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
kluska
Posty: 191
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: Antykoncepcja, co najlepsze

Post autor: kluska »

Moim zdaniem warto rozważyć spiralę. Coraz więcej kobiet decyduje się na takie rozwiązanie. Jeśli nie wiesz dużo o tej metodzie antykoncepcji to zajrzyj na blog nowafarmacja/pl/blog/spirala-antykoncepcyjna-jaka-skutecznosc . Tam znajdziesz wiele informacji.
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Antykoncepcja, co najlepsze

Post autor: fusia »

Czym jest antykoncepcja awaryjna? W potocznym języku jest ona znana, jako tabletka „po” i jest środkiem przepisywanym kobietom mającym obawy, że odbyty niedawno stosunek seksualny mógł doprowadzić do zapłodnienia. Czy w naszym kraju można taką tabletkę otrzymać? Tutaj poradniki24h/pl/8973/recepta-na-antykoncepcje-awaryjna-przez-internet/ otrzymacie wszystkie informacje.
ODPOWIEDZ