Serwis telefonów komórkowych

Miszka
Posty: 131
Rejestracja: pt paź 30, 2020 10:46 am

Serwis telefonów komórkowych

Post autor: Miszka »

Jeśli telefon nie jest na gwarancji, to niektóre naprawy mogą być drogie. Jeśli zależy nam na jakości usługi, to warto poszukać opinii o serwisie. Ja znalazłam ich zbitytelefon/pl/ . Mają niezłe opinie, a klienci ich chwalą za to, że używają oryginalnych części, a nie najtańszych. Wykonują naprawy najpopularniejszych marek, takich jak Samsung czy Apple.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Serwis telefonów komórkowych

Post autor: miszka90 »

To ja od siebie mogę polecić jeszcze icure/pl jeżeli ktoś z was jest z Wrocławia bądź okolic. Świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Byłam w kilku innych serwisach, ale wszędzie mnie odsyłali i mówili, że nie da się naprawic. Jak widać - dało się :) Trzeba tylko trafić na profesjonalistów.
siłaczka
Posty: 314
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:55 am

Re: Serwis telefonów komórkowych

Post autor: siłaczka »

Nie zawsze się opłaca oddawać uszkodzony telefon do naprawy. Może więc zainteresuje was ta propozycja tu pokato/pl/elektronika/telefony-komorkowe/iphone Tu można kupić nowy telefon w niższej cenie. Mamy trudne czasy i ludzie w takich serwisach wystawiają nowe telefony na sprzedaż. Można trafić na świetne okazje. Sprawdźcie sami.
jezykowa
Posty: 347
Rejestracja: pn lip 13, 2020 12:17 pm

Re: Serwis telefonów komórkowych

Post autor: jezykowa »

Ja polecam ten serwis Apple i-src/pl/. Korzystałam z jego usług nie raz i jestem zadowolona. Działają bardzo sprawnie, mają przystępne ceny i można im bez problemu wysłać uszkodzone urządzenia. Prowadzą również sprzedaż części. do Apple.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienka-z-gorsetem
fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Serwis telefonów komórkowych

Post autor: fusia »

Wiedzieliście, że w telefonach jest coś takiego, jak akcelerometr? Ja nie! Dopiero uświadomiła mnie strona praktycznyblog/pl/akcelerometr-w-telefonie-co-to-jest-i-do-czego-sluzy/ , bo tu w tym temacie informacji jest naprawdę mnóstwo, więc zerknijcie sobie i skorzystajcie bez żadnego problemu! Będziecie zachwyceni!
ODPOWIEDZ