Konstrukcje stalowe

fusia
Posty: 656
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Konstrukcje stalowe

Post autor: fusia »

Konstrukcje stalowe wymagają ogromnej ilości wysokiej jakości stali. U mnie w firmie jeśli mamy taką inwestycję korzystamy z zasobów dystrybutora stali nierdzewnych firmy MTL. Ogromnym atutem firmy jest to, że posiadają magazyny rozsiane po całym kraju co sprzyja szybkim dostawom. Na stronie mtl/com/pl/ można zapoznać się z ich pełną ofertą i skorzystać z możliwości kontaktu.
affair
Posty: 54
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:52 pm

Re: Konstrukcje stalowe

Post autor: affair »

Niedawno otworzyliśmy z mężem biznes, który będzie zajmował się tworzeniem konstrukcji stalowych i jesteśmy na etapie wyposażenia hali produkcyjnej w maszyny, urządzenia i elementy złączne. Maszyny i urządzenia ma nam dostarczyć zagraniczna firma, ale w przypadku elementów złącznych chcemy mieć lokalnego dostawcę. Na początek będzie nam potrzebna nakrętki hurtownia- znacie kogoś godnego polecenia? Dodam, że interesują nas nakrętki sześciokątne i samohamowne. Sama znalazłam propozycję na https://stalmut.pl/oferta/nakretki/, ale kompletnie się na tym nie znam - doradzicie?
meguna
Posty: 202
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Konstrukcje stalowe

Post autor: meguna »

Podczas budowy konstrukcji stalowych ważne jest zapewnienie stabilności i posadowienia gruntu. Prace geotechniczne, takie jak iniekcje strumieniowe, fundamenty pośrednie, kolumny iniekcyjne, mikropale, obudowy berlińskie, palowanie, kotwienie i płyty fundamentowe mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa i powodzenia projektu. Na stronie https://mikropal.pl/ znaleźć można szereg rozwiązań dostosowanych do różnych potrzeb.
ODPOWIEDZ