Oświetlenie w domu

fusia
Posty: 754
Rejestracja: śr mar 10, 2021 5:44 pm

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: fusia »

To naprawdę ważne, aby odpowiednio dobrać oświetlenie w mieszkaniu. Moim zdaniem najrozsądniej jest zdecydować się na oświetlenie LED, które zawsze robi super wrażenie. Ze strony: dom-dekoracje/pl/tasmy-i-profile-led-jak-wybrac-odpowiednie/ dowiesz się na które warto zwrócić uwagę.
kluska
Posty: 191
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:36 am

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: kluska »

Lampa wisząca to zawsze dobre rozwiązanie. Uważam, że pasuje do wszystkich pomieszczeń. Podobają mi się takie lampy do pokoju dziecięcego: elampy/pl/lampy-do-pokoju-dzieciecego . Myślę, że będą pasowały do pokoju mojej córki.
meguna
Posty: 227
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:23 pm

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: meguna »

Jeśli chodzi o wybór oświetlenia to z pewnością warto szukać w sieci. Na przykład w tym sklepie sklep.neonica/pl/ wybór jest bardzo szeroki. Jest to polski producent, który tworzy produkty przy użyciu najwyższej klasy komponentów renomowanych producentów
BeataE0020
Posty: 173
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:14 am

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: BeataE0020 »

A znacie sklep Instalator Sosnowiec? Jeśli nie to zajrzyjcie do nich, gdzie na stronie sklep.instalator.sosnowiec/pl/produkty/aparatura-modulowa/wylaczniki-nadpradowe/s-eaton,2,19703 możecie znaleźć niezbędne oświetlenie do domu i nie tylko, a także akcesoria elektryczne :)
Deryl
Posty: 156
Rejestracja: wt maja 12, 2020 5:24 pm

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: Deryl »

Ja zamiast standardowych lamp wolę zakupić listwy oświetleniowe LED z tej oferty listwy-ozdobne/com/pl/ Nie tylko lepiej wyglądają ale są tańsze a to tylko część możliwości bo sklep posiada jeszcze sztukaterię i maskownice. Na pewno dzięki nim będziesz mieć piękne wnętrze wysokiej jakości.
miszka90
Posty: 479
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:31 am

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: miszka90 »

Oświetlenie w domu pełni bardzo ważną funkcję. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego i zarazem ponadczasowego, to w ofercie sklepu https://area-led.eu/pol_m_Inne-190.html z całą pewnością to znajdziecie. Mają przy tym świetne ceny - sami sprawdźcie.
WilQ
Posty: 141
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 6:02 pm

Re: Oświetlenie w domu

Post autor: WilQ »

Ja właśnie skończyłam remont i szukam teraz nowoczesnych lamp. Przejrzałam różne oferty ale najbardziej spodobały mi się lampy od polskiego producenta firmy https://lampyventi.pl/ . Mają przepiękne nowoczesne lampy przysufitowe, które doskonale trafiają w mój gust i styl, w jakim mam urządzone wnętrza.
ODPOWIEDZ